Izlases hokejisti fotografējas kopbildei, pretiniekus amerikāņus sīki analizēs spēles dienā
Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc uzvaras pār Slovākiju bija gatavs dienas treniņu atcelt pavisam, taču komandai pirmdien tika ieplānota kopbildes uzņemšana, tādēļ daži hokejisti pēc tam arī izmantoja iespēju patrenēties. Detalizēta pretinieku spēles izvērtēšana parasti notiek mača dienā - Latvijas valstsvienība cīņu par ceturtdaļfinālu noslēgs otrdien pret ASV izlasi.
TIEŠRAIDE: Somija - Dānija. Pasaules hokeja čempionāta spēle
Divas kārtas pirms grupu turnīra beigām ārpus ceturtdaļfināla zonas ir titulētā Somijas izlase. Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā somiem ļoti nepieciešama uzvara pret Dāniju, kas paši vēl saglabā teorētiskas iespējas iekļūt ceturtdaļfinālā. Skaties spēli tiešraidē LSM.lv un LTV7.
Čempionāta mājvietu pamet hokeja fanu tūkstoši; uz spēli pret ASV prognozē nelielu atbalstītāju skai...
Čempionāta mājvietu pamet hokeja fanu tūkstoši; uz spēli pret ASV prognozē nelielu atbalstītāju skaitu
Lai gan biļetes uz pasaules čempionāta hokejā spēli Latvija–ASV nebija tāds deficīts kā uz maču pret teju vai mājinieci Slovākiju un stipro Zviedriju, vairāki tūkstoši Latvijas hokeja līdzjutēju jau svētdien vakarā un pirmdien no rīta pameta Čehijas pilsētu Ostravu, lai dotos uz savām mītnes valstīm – Latviju, Apvienoto Karalisti, Norvēģiju, Vāciju un citām.
No 0:8 pastarītes līdz 8:1 lielvalstij: kā Vācija kļuva par hokeja lielvaru
Latvija pasaules čempionātā hokejā elites divīzijā debitēja 1997. gadā, kad ar 8:0 sagrāva Vācijas izlasi. Gadu vēlāk Latvijas valstsvienība svinēja vēl vienu iespaidīgu panākumu ar 5:0, bet kopš tā laika Vācijas izlase lielākoties sagādājusi ciešanas vien. Arī šopavasar pasaules čempionātā Čehijā, kur vācieši bija pārāki ar iespaidīgu rezultātu 8:1 un jau var gatavoties ceturtdaļfinālam.
Latvijas hokeja izlase pirmsspēles dienā darbosies spēku atgūšanas režīmā
Nedēļas nogalē divās dienās aizvadot divas spēles, Latvijas hokejisti ir patērējuši ļoti daudz enerģijas, tādēļ pirmdien komandai paredzēts darboties spēku atjaunošanas režīmā, lai būtu labākajā formā dienu vēlāk cīņā pret ASV, žurnālistiem pastāstīja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.
Priekšpēdējā cerības spēle: Latvijas hokejistiem pretiniekos gandrīz mājinieki slovāki
Latvijas izlase priekšpēdējo spēli pasaules čempionāta grupā svētdien vakarā aizvadīs pret Slovākiju, kam būs nodrošināts pārsvars līdzjutēju atbalstā tribīnēs. Latvieši vairs nevar atļauties zaudēt, lai saglabātu cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Spēle Čehijas pilsētā Ostravā sāksies plkst. 21.20, bet jau plkst. 20.30 ēterā būs ekspertu Hokeja studija, ko tiešraidē varēs redzēt LTV7 un LSM.lv.
Salaspilī hokeju skatās arī baznīcā
"Sāaarauj! Nu, aiziet! Jāmet!" – šie uzmundrinājumi Latvijas hokeja izlases spēļu dienās dzirdami darba vietās un mājās, sporta bāros un lielveikalos, vilcienos un autobusos. Simtiem līdzjutēju hokeju vēro Doma laukumā Rīgā. Bet vēl viena vieta, kurā skaļi jūt līdzi izlases spēlētājiem, ir baznīca Salaspilī.