Šosezon Baltijas volejbola čempionus noskaidros vienā finālspēlē

FC "RFS" Bukarestē pirms rītvakara debijas UEFA Eiropas Līgas pamatturnīrā aizvadījuši pirmsspēles treniņu

Latvijas kausa pusfinālā "Auda" sakauj "Liepājas" futbolistus

Taivo «hat-trick», futbola klubs «Auda» atgriežas Latvijas kausa finālā

Trešdien, 25. septembrī, "Skonto" stadionā norisinājās otrā Latvijas kausa pusfināla spēle futbolā, savā starpā sacenšoties "Auda" un "Liepāja" vienībām. Uzvaru ar 3:0 pārliecinoši svinēja ķekavnieki.

Maču aktīvāk uzsāka "Auda", kas pirmajās minūtēs savu spēli pārkārtoja liepājnieku laukuma pusē, taču bez īpaši bīstamiem momentiem. Pirmais reālais saāsinājums bija vērojams 14. minūtē, kad "Auda" smailes uzbrucējs Abdulrahmans Taivo saņēma bumbu labā pozīcijā soda laukumā, taču viņam to izsita liepājnieku centra aizsargs Anto Babičs.

Bet pēc nepilnām divām minūtēm nigērietis bija nekļūdīgs – savā soda laukumā neveiksmīgi nospēlēja labās malas aizsargs Alans Kangars, kurš, mēģinot bumbu raidīt prom no vārtu priekšas, padeva to tieši uz Taivo kreisās kājas, un rezultāts kļuva 1:0!

Ar to mājiniekiem pirmajā puslaikā nebija gana – 41. minūtē pēc lieliskas horvātu centra aizsarga Petara Bosančiča un pussarga Abioduna Ogunniji saspēles nigērietis atrādīja savas ātruma īpašības, ieskrienot soda laukumā un izspēlējot bumbu pretējā pusē. Tur to saņēma un tukšos vārtos otro reizi šajā spēlē raidīja Taivo. 2:0!

Otrajā puslaikā viesi centās lauzt spēles gaitu, taču sastapās ar ciešu pretinieku presingu pa visu laukumu. 49. minūtē senegālietim Muhamadu Diavam izdevās asa piespēle soda laukumā pa zemi, taču uzbrucējs Kivons Liedsmans pie bumbas netika, to veiksmīgi ķerot "Auda" vārtuvīram Krišjānim Zviedrim.

Liedsmans uzmanības centrā nonāca 54. minūtē, kad viņu nogāza pie ķekavnieku soda laukuma, taču soda sitiena izpildē Roberts Meļķis nebija precīzs.

Intriga par mača uzvarētāju izplēnēja 63. minūtē, kad liepājnieku balsta pussargs Paps Falls nepārliecinoši atspēlēja bumbu savam vārtsargam, ko izmantoja šī vakara galvenais varonis Taivo, nokārtojot sev "hat-trick".

66. minūtē Meļķim bija otra soda sitiena iespēja, bumbai lidojot pāri vārtiem, bet 69. minūtē Latvijas U-21 pussargs norībināja vārtu pārliktni.

Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās, kas nozīmēja, ka "Auda" pēc divu gadu pārtraukuma atgriežas Latvijas kausa finālā, kas paredzēts 30. oktobrī. "Audas" pretinieki būs valsts čempioni FK RFS.