Sports
Latvijas 3x3 basketbolistes Eiropas kausā startē ar pēdējā sekundē izrautu uzvaru; iekļūst ceturtdaļ...
Latvijas 3x3 basketbolistes Eiropas kausā startē ar pēdējā sekundē izrautu uzvaru; iekļūst ceturtdaļfinālā (papildināts)
Latvijas sieviešu 3x3 basketbola izlase piektdien Vīnē ar 16:14 uzveica ungārietes pirmajā spēlē Eiropas kausa grupas kārtā. Uzvaru Latvijai nodrošināja Ketijas Vihmanes precīzs tālmetiens līdz ar spēles beigu signālu. Ne tik veiksmīga bija otrā spēle, ar 13:19 piekāpjoties Nīderlandei, tomēr tas neliedza latvietēm sasniegt ceturtdaļfinālu.
Dambretists Valneris izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā Ķīnā
Dambretists Guntis Valneris ar teicamu panākumu augustā noslēdza Pasaules kausa posmu Ķīnā, kļūstot par turnīra uzvarētāju. Starptautiskais lielmeistars Valneris turnīrā iekrāja 14 punktus no iespējamiem 18 punktiem, pavēstīja Latvijas Dambretes federācija (LDF) .
Radošāki pretinieki sola grūtāku pārbaudījumu: Volejbola izlase noskaņojas spēlei pret slovākiem
Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru veiksmīgi sākusī Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība priekšsacīkstes turpinās svētdien, 25. augustā, ar spēli Jelgavā pret Slovākiju. Latvijas izlase kvalifikācijas ciklu sāka ar drošu uzvaru trīs setos izbraukumā Kosovā, bet slovāki būs spēkos līdzvērtīgāki pretinieki ar potenciālu sagādāt mājiniekiem nopietnu pārbaudījumu.
Eiropas čempions Fokerots nepalīdzēs Latvijas U-20 volejbola izlasei
Latvijas U-20 vīriešu volejbola izlasei Eiropas čempionātā, kas startēs jau nākamās nedēļas sākumā, būs jāiztiek bez viena no saviem potenciālajiem līderiem Kristiāna Fokerota, sarunā ar LSM.lv apstiprināja izlases galvenais treneris Mārcis Obrumans.
Basketbola klubam «Ventspils» apcirpts budžets, bet ambīcijas nemazinās
Viens no pašmāju basketbola ilggadējiem flagmaņiem – basketbola klubs "Ventspils" – arī nākamajā sezonā centīsies spēlēt uzbrūkošu, dinamisku un rezultatīvu basketbolu, tiesa, klubam būs jāstrādā ar būtiski mazākiem resursiem, sarunā ar LSM.lv atzina kluba vadītājs Ralfs Pleinics.