No Ukrainas nākušais alta virtuozs Maksims Risanovs 2013. gadā tika nominēts "Grammy" balvai. Savulaik viņš bijis "Classic FM Gramophone" balvas „Gada jaunais mākslinieks” laureāts. Līdztekus alta spēlei Maksims Risanovs nodarbojas arī ar diriģēšanu, viņš guvis uzvaru Bornmutas simfoniskā orķestra jauno diriģentu projektā. Dzimis Ukrainā, šobrīd savu mūziķa un diriģenta karjeru attīsta vienā no Eiropas mūzikas citadelēm - Londonā.
Akadēmiskās mūzikas vidē jau par leģendāru uzskatītais lietuvietis Dāvids Gerings ir visur pasaulē sirsnīgi gaidīts mūziķis ar plašu repertuāru no baroka līdz mūsdienām. Viņš savulaik mācījies Maskavas konservatorijā pie Mstislava Rostropoviča un 1970. gadā ieguvis zelta medaļu Čaikovska konkursā. Dāvids Gerings uzstājies ar pasaules labākajiem orķestriem un diriģentiem. Viņa diskogrāfijā ir ap 100 ierakstu, un vairāki no tiem ieguvuši augstu atzinību, vēl 2013. gadā Gerings saņēma prestižo "Echo Klassik" balvu 20. un 21. gadsimta labākā kamermūzikas ieraksta kategorijā. Dāvidam Geringam čellkoncertus veltījušas vairākas mūsdienu mūzikas izcilības – Sofija Gubaiduļina, Neds Rorems, Erki Svens Tīrs un Pēteris Vasks.
Savukārt virtuozais vijolnieks Sergejs Dogadins no Krievijas ir daudzu prestižu konkursu un balvu laureāts, kurš vēl 2015. gadā ieguva galveno balvu Starptautiskajā Jozefa Joahima vijoļkonkursā Hannoverē, Vācijā, un aizgājušā gada septembrī otro vietu Šanhajas Izāka Šterna starptautiskajā vijoļkonkursā Ķīnā. Jaunais mūziķis koncertbraucienos jau paguvis uzstāties kā Krievijā, tā ASV, daudzviet gan Rietumeiropā, gan Austrumeiropā, arī Āzijā. Viņš ir sniedzis koncertus pasaules ievērojamākajās koncertzālēs un sadarbojies ar vairākiem starptautiski nozīmīgākajiem simfoniskajiem kolektīviem un diriģentiem.
Programmas “Tutti i Virtuosi” sākumā visi trīs virtuozi atskaņos Alfrēda Šnitkes “Koncertu trijiem”, ko komponists savulaik 1994. gadā veltīja slavenajai mūziķu trijotnei – Gidonam Krēmeram, Jurijam Bašmetam un Mstislavam Rostropovičam. Interesanti, ka komponists visiem trim solistiem kopā atvēl spēlēt vien skaņdarba ceturtajā – noslēdzošajā daļā. Turpinājumā sekos Volfganga Amadeja Mocarta "Sinfonia concertante", kur pie LSO diriģenta pults stāsies Dāvids Gerings, vijoles un alta solo izpildīs attiecīgi Sergejs Dogadins un Maksims Risanovs. Savā 1779. gadā radītajā koncertsimfonijā tās spriego dramaturģiju Mocarts apvienojis ar instrumentālā koncerta neatslābstošo virtuozitāti.
Koncerta noslēgumā Johannesa Brāmsa dubultkoncertā pie diriģēšanas ķersies Maksims Risanovs, savukārt vijoles un čella solo partijas atskaņos Sergejs Dogadins un Dāvids Gerings. Šis bija Brāmsa pēdējais darbs orķestrim, rakstīts 1887.gadā kā samierināšanās žests senam komponista draugam – ievērojamajam vijolniekam Jozefam Joahimam, ar kuru personisku iemeslu dēļ draudzīgās attiecības bija pajukušas. Brāmsa vēlīnā stila paraugs, kur melanholija mijas ar brāzmainu nemieru, ir tehniski un muzikāli tiešām sarežģīts skaņdarbs – vienmēr izaicinājums, jo pieprasa divu vienlīdz izcilu solistu dalību.
31. martā 25. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls izskanēs ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra un krievu pianista Dmitrija Masļejeva koncertu.