Latvijas futbola izlase piektdien "Skonto" stadionā pēc pirmā puslaika ar 0:1 zaudē Portugālei 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas grupas spēlē. Vārtus viesiem guva portugāļu spilgtākā zvaigzne Krištianu Ronaldu dažas minūtes pirms pārtraukuma.

Kristiāns Girvičs: Ieraudzīt Ronaldu un brīnumu

Piektdien Rīgā gaidāms zvaigžņu lietus – Latvijas futbola valstsvienību eksaminēs Eiropas čempionvienība Portugāle ar fantastisko Krištianu Ronaldu priekšgalā. Mača sākums “Skonto” stadionā plkst. 21.45, to varēs arī tiešraidē redzēt LTV7 un lsm.lv.

LSM apskats: Kas jāzina par favorītu portugāļu spēli pret Latvijas futbolistiem

Gada gaidītākā futbola spēle Latvijā piektdien vakarā risināsies "Skonto" stadionā, Rīgā, kur Eiropas čempioni portugāļi tiksies ar mājinieku valstsvienību 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē. Mača sportiskā likme abām komandām ir atšķirīga, taču intriga spēlē ir garantēta, ja tajā piedalās pašlaik pasaulē labākais futbolists Krištianu Ronaldu. Spēli tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv, reportāžas translāciju klausīties LR1 un pieci.lv.

Eiropas čempioni Portugāles futbolisti trešdien ieradās Rīgā, kur piektdien pret laukuma saimniekiem aizvadīs Pasaules kausa kvalifikācijas grupas spēli. Kopā ar komandu viesnīcā Rīgas centrā ieradās arī portugāļu lielākā zvaigzne Krištianu Ronaldu.

Portugāles vārtsargs Betu: Domājam tikai par spēli pret Latviju

Portugāles futbola izlase ar spožāko zvaigzni Krištianu Ronaldu sastāvā trešdien aizvadīja treniņu un pēcpusdienā dosies ceļā uz Rīgu, kur piektdien spēlēs pret Latvijas valstsvienību Pasaules kausa kvalifikācijā. Portugāļu vārtsargs Betu atzina, ka komandā domā tikai par spēli pret Latviju, jo mačs ir ļoti svarīgs cīņā par pirmo vietu kvalifikācijas grupā, vēstīja portugāļu izdevums "Mais Futebol".

ASV, Kanāda un Meksika piesakās kopīgi rīkot 2026.gada Pasaules kausu futbolā

Trīs Ziemeļamerikas valstis - ASV, Kanāda un Meksika - pirmdien preses konferencē Ņujorkā pieteica kopīgu kandidatūru 2026.gada Pasaules kausa futbolā finālturnīra rīkošanai, informēja aģentūra AFP. Ja kopīgais pieteikums gūs Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) atbalstu, pirmo reizi Pasaules kausa izšķirošās spēles risināsies trijās valstīs.

Kristiāns Girvičs: Ar kosmētisko remontu nepietiks

Šis pavasaris izrādījies liktenīgs Latvijas futbola valstsvienības galvenajam trenerim Marianam Paharam, kurš pēc kaunpilnā zaudējuma 0:5 pārbaudes mačā Gruzijā atkāpās no amata. Latvijas izlases pēdējā laika neveiksmes liecina, ka diez vai situāciju spēs mainīt tikai nelielas izmaiņas, tāpēc nepietiek ar jauna trenera atrašanu vietējā futbola dīķī – nav jākautrējas meklēt piemērotu speciālistu visā plašajā pasaulē.

Pēc zaudējuma atlaiž Nīderlandes futbola valstsvienības galveno treneri Blindu

Daniju Blindu dienu pēc viņa vadīto futbolistu zaudējuma 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē svētdien atlaida no Nīderlandes valstsvienības galvenā trenera amata, vēstīja aģentūra AFP. Blindam pēdējā spēlē izlases vadībā holandieši sestdien Sofijā ar 0:2 atzina Bulgārijas izlases pārākumu un krasi sarežģīja izredzes tikt uz finālturnīru.