Lielās sporta nedēļas ir klāt, olimpiskās spēles sākušās un savu un citu valstu sportistiem varam sekot līdzi. Liela daļa tviterlietotāju būtu olimpiskajās spēlēs, ja tajās kā sporta veids būtu iekļauta Eirovīzijas apsmiešana. Lai gan nezinu, kā tas ir – skatīties bez tvitera.
Daudzi tviterlietotāji saka, ka Eirovīziju bez sociālo tīklu jokiem fonā vai pat priekšplānā nav nemaz vērts skatīties. Jo ko gan tur skatīties.
Kā viņiem vienmēr izdodas arī nofilmēt tā, ka notiekošais izskatās pēc vienkārša grupņika nevis pārdomāta priekšnesuma? - brīnās Marta Kukarane (@Kukarane). Un ja pasākuma vadītāji būtu nedaudz komiski, viņus varētu vērtēt kā traģikomiskus - piebilst Nils Sakss (@saksss), kurš tviterī daudziem ir iecienītākais Eirovīzijas komentētājs, tikpat ļoti mīļš kā agrāk visiem Kārlis Streips. Bet ja par tviteristu simpātijām – pārsvarā nepatīk visi, izņēmums ir ārzemnieki, tie kuri par latiņu padziedāja.
Tracis ap elektrības tarifiem arī ir viena no aktualitātēm. Visas diskusijas nepārstāstot, ļaudis tviterī ir saērcināti. Ja mūsu senčiem būtu tviteris un tādi elektrības tarifi, tad, zinot šo situāciju, vectēvi diez vai būtu cēluši HESus, un putni un zvēri nebūtu rakuši Daugavu – nosakņojumu rezumē Guntis Ščerbinskis (@guntissc).
Ja mēs apsmejam Eirovīziju, tad pasaules tendence pēdējo nedēļu ir apsmiet Soču olimpiskās spēles. Un pat neesot tviter, ir grūti izvairīties no kādas informācijas par to, kādas labierīcības ir Sočos. Un jāpiekrīt arī Ivo Kiršblatam (@kirshblac), kurš raksta: "Tā vietā, lai sekotu olimpiādei kā svētkiem, daļa izvēlējušies sekot Soču problēmām. Slimi."
Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija.
Mūsējie izskatījās lieliski, dzeltenajiem tērpiem nav ne vainas – tviterī strauji domas mainījuši lielākā daļa no tiem, kas tērpus pirms tam kritizēja.
Ķīnieši protams, ar savu aizkavēšanos un tūļāšanos uz Latvijas rēķina nav nekas labs un diez vai kāds vēl tviterī ir par vienotu Ķīnu. Kopš pērnā jūnija tviterī nav arī Valdis Zatlers (@VZatlers).
Lai gan ar bažām tika gaidīts Krievijas iecerētā vēsturiskā olimpiādes daļa, tomēr netrūkst šādu atzīšanos: padomju laiki izskatījās vissmukāk, laikam jau esmu padomju bērns, jo atklāšana bija saprotama un skaidra. Bens Latkovskis (@BensLatkovskis) vērtē: "OS atklāšana bija iespaidīga. Izteikti autoritārā estētikā (īpaši mūzika), bez mazākās humora dzirksts. Īsti Putina stilā. Efektīgi."
Te gan jāpiebilst, humors bija gan, ļoti smalks, bet ne visi to saprata. Šīs spēles atmiņā paliks ar četriem olimpiskajiem apļiem, joko Latvijas Olimpiskās komitejas amatpersonas.
Bet citi norāda, tā nebija kļūme, bet gan putinistiski smalks joks, jo neatvērās aplis, kurš simbolizē Ameriku.
Ak jā, vēl Streļčenoks atkal atlaida Jutu Strīķi, standarta vingrojums. Ar skaidru regularitāti. Ja gribat zināt, kad atkal atlaidīs, noderēs Vitas Dreijeres (@Vita_Dreijere) aprēķins: "Pirmoreiz Streļčenoks Strīķi atlaida 5dienas pēcpusdienā,2reiz - otrdienā, 3reiz - 5dienas pēcpusdienā. Tad jau nākamreiz atlaidīs otrdienā."