Tviterapskats: Sociālajos tīklos vasaras režīma aizvien nav

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 3 mēnešiem.

Sociālajos tīklos joprojām vasaras režīma nav. Iespējams, tas tādēļ, ka īsti vasaras nav; bet tās nav, iespējams, tādēļ, ka ir gana daudz norišu, ko apspriest. Visticamāk, abi iemesli būs pareizi. Nodokļu reforma, ģimenes ārstu streiks, oligarhu sarunas, mediju uzrauga konflikts ar Latvijas Radio, kā arī mūs turpina priecēt Ostapenko panākumi tenisa kortā.

Tviterapskats: Sociālajos tīklos vasaras režīma aizvien nav
00:00 / 05:09
Lejuplādēt

Jau vairākas nedēļas mūs ar uzvarām uz lielās tenisa skatuves ir lutinājusi Aļona Ostapenko. Pasaulē brīnās par viņu, brīžiem pašausminās par viņas lecīgumu un ne vienmēr jaukajiem komentāriem par pretiniecēm, bet Latvijas vārdu pasaulē viņa šonedēļ nesa ne tikai ar spēli vien. Pasaules sporta mediji šonedēļ šķetina, kāpēc oficiāli dokumentos Aļona ir Jeļena un iepazīst gan mūsu ierēdņu varas labirintus, gan uzzina par vārdadienu tradīciju un kalendāru. Mūs pašus gan nodarbina citi jautājumi.

Tā kā pēdējo nedēļu laikā uzvaru ir bijis tik daudz, Kārlis Kazāks‏ vaicā:

Inga fon Knipinska iegrimusi cita veida pārdomās:

No neapturamās pannas tomēr izvairījās pieredzējusī Venusa Viljamsa. Ja vīterotāji par to skumst, saglabājot optimismu kā @Zane_P_P:

Tikmēr, visticamāk, ar prieku un iemeslu atkorķēt kādu dārgāku pudeli Ostapenko zaudējumu uzņēma Ministru kabinetā un pāris ministrijās, ironizē Jānis @Zalgauckis.

Bet nu pie nopietnākām lietām. Ģimenes ārstu streiks turpinās, tviterī jau ar to apraduši. Valdība ar ārstiem vienojusies par lielāko daļu prasību, vien vienošanās nav panākta par tā saukto kapitācijas naudu. Tā kā tas ir pagaidām vienīgais šķērslis streika pārtraukšana, vīterotāji to asprātīgi aicina dēvēt par ģimenes ārstu kapitulācijas naudu.

Kapitulēt vajadzētu arī prezidentam, tā vismaz pārliecināta tā daļa vīterotāju, kuri ceturtdienas vakarā satikās Jaunās konservatīvās partijas rīkotajā tautas sapulcē, lai aicinātu prezidentu ieņemt skaidrāku un stingrāku nostāju pret "oligarhu sarunās" iesaistītajām personām. Sanākušos uzrunāja arī prezidents Vējonis.

Politoloģe Iveta Kažoka vērtē - pozitīvi, ka Vējonis bija atnācis uz protestu, bet...

Tas praktiski ir tas pats, ja mežsargs iznāktu pie malu medniekiem, un pateiktu – jums jāizvērtē atbildība - un ātri nozustu. Tā smīn Kristens Rubenis.

Pāris vārdos un Pētera Pūrīša vārdiem sakot:

Pret centieniem uzlikt kaklasiksnu šonedēļ skaļi iebilda arī @LatvijasRadio darbinieki, izsakot neuzticību mediju uzrauga @NEPLPadome loceklim Ivaram Āboliņam. Ja ignorējam pašu locekļu un dažu pērkamu politehnologu pausto, vīterotāji uzlavē Latvijas Radio, bet vienlaikus norāda, ka neuzticību var izteikt tikai tad, ja ir bijusi uzticība.

Viņam piebalso arī Jānis Baltiņš‏:

Vēl pirms radio darbinieki, Guntars Meluškāna (@GMeluskans) vārdiem sakot, beidza rīt krupjus, mediju uzrauga dīvainības pamanījusi arī Rita Eva Naseniece‏:

Jo īpaši tviterļaudis pamanījuši NEPLP centienus un uztraukumu par sabiedrisko mediju lēmumu pārtraukt sadarbību ar Ventspils pašvaldību atsevišķos projektos. To vērojot, Roberts Vīksne‏:

Bet noslēgumā par to, ka Latvija var. Diez vai kādam būs izdevies izvairīties no grozāmgrābšļu sērgas. Tviterī un citos sociālajos tīklos manāms, ka tos jau tirgo ar Latvijas ģerboņiem un latvju rakstiem, protams izgatavotus no koka. Kārtējo reizi apliecinot, kā saka vīterotājs Mežmalis‏ @xgts:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti