Izstādes apmeklētājam Daniils sniedz iespēju iesaistīties ceļojumā, kurā atklājas pagātnes traumas, slepenas baiļu atvilknes un sen aizslēgtas durvis, aiz kurām skatītājs varēs paslēpties.
Mākslinieks paziņojumā saka: “Bailes ir tik pat atšķirīgas kā mēs paši, es mēģinu tās uztaustīt, atklāt kauna, naida un slēpto sāpju pasauli.”
Izstādei īpašu skaņu partitūru “Mums visiem ir kas slēpjams veidojis” nezināms komponists, mūziķis, kurš gribējis palikt ēnā.
Izstādes kurators ir kulturologs Deniss Hanovs.
Izstādei ir divas tematiskās daļas – mākslas instalācija, kurā piedalās apmeklētāji, un izglītības programma, kuras laikā pusaudži kopā ar muzeja pedagogiem apspriedīs ļaunuma un katra cilvēka izvēles tēmas. Mākslinieks veidojis arī komiksu par bailēm un pilsonisko drosmi, tajā attēlots arī kāds īpaši sarežģīts Žaņa Lipkes ebreju glābšanas gadījums.
Daniila Vjatkina darbi atrodas privātkolekcijās Prāgā, Berlīnē, Rīgā un Minhenē. Viņš piedalījies starptautiskajās plakātu mākslas izstādēs Mehiko, Ļubļanā, Sofijā, Maskavā un citur. Daniils Vjatkins veidojis zīmolu un identitāti Sergeja Dovlatova festivālam Sanktpēterburgā. Vjatkina darbi izstādīti arī Valsts Krievu muzejā.