Programmā: Antonio Vivaldi, Pētera Vaska, Gijas Kančeli, Filipa Glāsa un Osvaldo Golihova skaņdarbi jaunos lasījumos.
‘’Mūzika ir pārvarējusi šī palēninātā, neparastā laika robežas, un atkal koncertzālē “Cēsis” tā skanēs dzīva un nepastarpināta. Mūsu klausītājiem atkal būs iespēja klātbūtnē izjust saikni ar māksliniekiem un baudīt neizmērojamo mūzikas spēku,” gandarījumu par iespēju atsākt koncertdarbību pauž koncertzāles “Cēsis” mākslinieciskā vadītāja Inese Zagorska.
“Kamerorķestra ''Kremerata Baltica'' devīze ir “Searching for music - meklējot mūziku …”, un radošie meklējumi netika pārtraukti arī ilgstošās sociālās distancēšanās laikā. Orķestra solisti – Giedre Dirvanauskaite, Kristaps Pētersons, Alīna Vižine un Zane Kalniņa, ir strādājuši pie solo un kamermūzikas programmām, un, izmantojot pirmo iespēju visiem atkal sanākt kopā, “Kremerata Baltica” ar prieku dāvā savus ražīgā darba augļus klausītājiem,” stāsta pasākuma organizatori.
Viena no koncertdaļām veidota mēģinājumos Lietuvā, apvienojoties orķestra solistu lietuviešu grupai un soprānam, Lielās mūzikas balvas laureātei, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā savulaik studējušajai Guntai Gelgotei un klarnetistam Andrjusam Žiūram. Savukārt “Kremerata Baltica” latviešu mūziķiem strādājot Latvijā, radīta programma kopsadarbībā ar pianistu Georgiju Osokinu.
Koncertā “Viva la musica!” (“Lai dzīvo mūzika!”) izskanēs “Vasara” no Antonio Vivaldi cikla “Gadalaiki” Maksa Rihtera skatījumā, Pētera Vaska “Klusuma auglis” Georgija Osokina aranžijā un Filipa Glāsa 3. simfonija stīgu sekstetam, kā arī opuss “Cik lēns vējš” – skumjš vēstījums ar Emīlijas Dikinsones dzeju, kas ietērpta Argentīnas komponista Osvaldo Golihova mūzikā.