"Dažādas auditorijas uz izrādi reaģē atšķirīgi, taču, manuprāt, tajā ikvienam atrodams kaut kas interesants," pārliecināta režisore Eimija Mārčanta. "Allaž ir interesanti vērot, kuri brīži kurai auditorijai šķiet veiksmīgāki un smieklīgāki un kuri mazāk. Mums nācās nomainīt grupas "Duran Duran" pieminēšanu ar "ABBA", jo "Duran Duran" šeit nav tik plaši pazīstama. Lūk, tādas interesantas izmaiņas. Bet citādi šis bija ļoti līgans process, kas bija patiesi pārsteidzoši."
Lugas centrā stāsts par Kornlijas drāmas pulciņa entuziastiem, kas iestudē "Slepkavību Haveršamas muižā". Lugas autori izdomājuši pilnu buķeti ar negadījumiem, kas var notikt uz teātra skatuves iestudējuma laikā, un par situācijām, kas aktieriem mēdz rādīties ļaunākajos sapņos.
Teātra kritiķe Maija Svarinska dalās pārdomās: "Jauns, mums negaidīts komēdijas tips, žanrs. Brīžiem aizkustinoši, smieklīgi. Aizkustinoši tāpēc, ka ir ļoti asprātīga režijas un aktieru sadarbība. Brīnišķīgi spēlē aktieri un vajag iemācīties, kas ir angļu melnais humors!"
Izrāde ir tehniski sarežģīta. Aktieriem jāspēj balansēt starp krītošām dekorācijām, pārvarēt dažādus šķēršļus un vienlaicīgi tēlot īpašā, latviešu teātra skolai neierastā manierē. Izpratne par angļu humoru Dailes teātra pirmizrādes publikai bija atšķirīga.
Izrādi apmeklēja arī Valdis Zatlers, kurš atzina: "Mēs esam profesionāli ļoti augstā līmenī. Un tas, vai mēs spējam ienest iekšā britu humoru latviešu sabiedrībā, tas ir atklāts jautājums. Tik labā izpildījumā, es domāju, ka cerības ir."
Arī aktieri uzsver, ka izrāde pievienotā vērtība ir tehniskais sniegums – improvizācijai vietas nav.