Ar Bertāna rezultativitātes rekordu nepietiek Belgradas «Partizan» cerībām Eirolīgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 5 mēnešiem.

Dāvis Bertāns piektdien guva 20 punktu un sasniedza karjeras rekordu Eirolīgā, taču Latvijas basketbolista pārstāvētā Belgradas "Partizan" viesos Krievijā ar 73:84 zaudēja Krasnodaras "Kubaņ-Lokomotiv" un atvadījās no cerībām uz ceturtdaļfinālu, liecina organizatoru informācija.

Bertāns laukumā pavadītajās 20 minūtes (19:56) bija rezultatīvākais Serbijas komandā, trāpot četrus no septiņiem trīspunktu metieniem un četrus no pieciem divpunktniekiem. "Kubaņ-Lokomotiv" ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Deriks Brauns.

Belgradas klubam otrajā grupu kārtā ir trīs uzvaras 12 spēlēs, un ar panākumiem divās atlikušajās cīņās "Partizan" vairs nevar sasniegt ceturto vietu, kas nepieciešama iekļūšanai ceturtdaļfinālā.

Pēc ilgas ceļgala savainojuma dziedēšanas Bertāns laukumā atgriezās tikai pirms nedēļas. Pērn jūnijā Bertāns Serbijas čempionāta finālsērijas pēdējā spēlē sarāva ceļgala krusteniskās saites.