Bendika uzvar pasaules čempionātā vasaras biatlonā sacensībās ar kopēju startu

Latvijas sportiste Baiba Bendika svētdien Igaunijā pasaules čempionātā vasaras biatlonā izcīnīja pirmo vietu desmit kilometru sacensībās ar kopēju startu.

Bendika pieļāva trīs kļūdas pirmajā šaušanā un trešajā kļūdījās vienu reizi, kopā kļūdoties četras reizes. Latviete finišu sasniedza pēc 29 minūtēm un 45,1 sekundēm.

Otro vietu ieņēma somiete Suvi Minkinena, atpaliekot no Bendikas 24,2 sekundes, bet labāko trijnieku noslēdza čehiete Tereza Voborņikova, kura zaudēja latvietei 30,3 sekundes.

Annija Sabule kļūdījās pa vienai reizei visās četrās ugunslīnijās un, piekāpjoties Bendikai trīs minūtes un 10,9 sekundes, finišēja 13. vietā, kamēr Sanita Buliņa ar astoņām kļūdām ierindojās 23. pozīcijā (+4:33,2).

Vīriešu konkurencē 12,5 kilometru sacensībās ar kopēju startu Andrejs Rastorgujevs izcīnīja trešo vietu.