Rastorgujevam pasaules čempionātā vasaras biatlonā trešā vieta sacensībās ar kopēju startu

Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs svētdien Igaunijā pasaules čempionātā vasaras biatlonā izcīnīja trešo vietu 12,5 kilometru sacensībās ar kopēju startu.

Uzvaru izcīnīja igaunis Rene Zahna, kurš pieļāva tikai trīs kļūdas noslēdzošajā šaušanā un finišēja pēc 32 minūtēm un 28,6 sekundēm. Arī otrās vietas ieguvējs čehs Jonass Marečeks šāva garām mērķim trīs reizes un zaudēja uzvarētājam 7,9 sekundes.

Rastorgujevs pieļāva pa vienai kļūdai pirmajās trīs ugunslīnijās, bet ceturtajā pievienoja vēl divus šāvienus garām. Finišā Latvijas sportists atpalika no igauņa 19,7 sekundes.

Jau ziņots, ka Rastorgujevs pasaules čempionātā vasaras biatlonā izcīnīja piekto vietu sprintā un supersprintā.

Svētdien vēl sacensības ar kopēju startu aizvadīs sievietes.

Pasaules čempionāts vasaras biatlonā Otepē notiks līdz 25. augustam.