Latvijas sieviešu regbija izlase Konferences divīzijas spēlē izcīna pārliecinošu uzvaru pār Norvēģiju

Kas jāmaina Latvijas sportā? - Kāpēc Latvijā neveidojas noturīgas klubu tradīcijas?

Latvijas sieviešu futbola kausa spēle "RFS Women" - "Riga FC Women"

RFS futbolistes finālā uzveic «Riga» FC, izcīna Latvijas kausu

RFS futbolistes sestdien triumfēja Latvijas kausa izcīņā. RFS finālā, kas tika aizvadīts "Skonto" stadionā, ar 1:0 pārspēja "Riga".

Pirmajam puslaikam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, otrā puslaika ievadā "Riga" varēja izvirzīt vadībā Ieva Krasnova, taču RFS vārtsardze Sofja Ņesterova pavisam tuvu vārtu līnijai apstādināja bumbu, neļaujot pretiniecei to raidīt vārtos.

Nepilnas desmit minūtes vēlāk laba vārtu gūšanas iespēja bija arī RFS futbolistēm, bet "Riga" no zaudētiem vārtiem glāba Enija Anna Vaivode.

Mazāk kā desmit minūtes līdz pamatlaika beigām no tālas distances Natālija Radzijevska piespēlēja uz pretinieču vārtu priekšu, kur 83.minūtē savos vārtos bumbu raidīja "Riga" pārstāve Renāte Gaugere, izvirzot vadībā RFS ar 1:0.

Kompensācijas laika izskaņā RFS padevās pretuzbrukums, kam sekoja stūra sitiens, bet tas bija nesekmīgs, mača rezultātam vairs nemainoties.

Latvijas čempionātā četras kārtas pirms sezonas beigām "Riga" apsteidz savas konkurentes par sešiem punktiem.

Sieviešu futbola līgas (SFL) mačos šosezon komandas bija tikušās trīsreiz. Pirmajā spēlē ar 1:0 uzvarēja "Riga", otrajā RFS ar tādu pašu rezultātu revanšējās, bet trešajā cīņā septembra beigās "Riga" uzvarēja ar 3:2.

Šā gada Latvijas kausa turnīrā RFS pēc 3:0 panākuma priekšsacīkšu kārtā pār "Liepājas Futbola skolu" ar 7:0 sarūgtināja "Olaines" vienību, bet pusfinālā ar 2:0 pārspēja "Rīgas Futbola skolu". "Riga" ceturtdaļfinālā ar 5:0 apspēlēja "Iecava"/DFS komandu, bet pusfinālā ar 5:0 uzvarēja iepriekšējo divu sezonu trofejas ieguvēju "Metta".

Latvijas kausa izcīņa sieviešu komandām tiek rīkota kopš 2014.gada. Visās sezonās līdz 2021.gadam turnīrā uzvarēja "Rīgas Futbola skola", tad pie titula tika "Rīga", bet iepriekšējās divās sezonās trofeju ieguva "Metta".