RFS pēdējā virslīgas spēlē pirms izlašu pauzes uzvar Daugavpilī, pietuvojas čempionu titulam

Turnīra līdere RFS komanda svētdien Latvijas futbola virslīgas 32. kārtas mačā viesos ar rezultātu 3:0 uzvarēja "Daugavpili". RFS komandai divus vārtus guva Jānis Ikaunieks un vienreiz izcēlās Mikadze Nagasava.

RFS vadību ieguva 41. minūtē, kad pēc Stefana Paniča augsta centrējuma bumbu vārtos raidīja Ikaunieks. Aptuveni minūti vēlāk pēc vēl vienas daugavpiliešu kļūdas Ikaunieks dubultoja rīdzinieku pārsvaru, piespēli izdarot Viktoram Osuagvu.

Puslaika nogali neveiksmīgi aizvadījušais "Daugavpils" vārtsargs Ņikita Šaraņins tika aizstāts ar Lukasu Žuravļovu.

Punktu rīdzinieku uzvarai pielika Nagasava, kurš bija precīzs otrā puslaika kompensācijas laikā ar sitienu no distances soda laukumā.

RFS 31 mačā ir sakrājusi 81 punktu, 32 cīņās "Riga" komandai ir 75 punkti, bet "Valmierai" 32 mačos - 57 punkti. 45 punkti 31 mačā ir "Audai" un 40 punkti - "Daugavpilij". Tālāk ar 33 punktiem 32 spēlēs ir "Metta", aiz tās ar 32 punktiem 32 cīņās ir "Tukums 2000"/"Telms", 31 punkts 32 spēlēs ir "Liepājai", 32 spēlēs "Grobiņai"/LFS ir 29 punkti, bet "Jelgavai" - 21 punkts.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 10. novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.