Latvijas čempionāts pludmales volejbolā "Depo Open 2024"

"Krastu mača" diennakts maratons noslēdzas ar Kreisā krasta uzvaru

Latvijas kauss futbolā "Leevon PPK" - "Riga FC"

«Riga FC» futbolisti iekļūst Latvijas kausa pusfinālā

"Riga" komanda svētdien nodrošināja vietu "11.lv" Latvijas kausa futbolā pusfinālā.

Ceturtdaļfināla mačā "Riga" viesos ar rezultātu 4:0 (1:0) pārspēja Nākotnes līgas komandu "Leevon"/PPK.

Spēles 26. minūtē pēc Raivja Andra Jurkovska centrējuma bumbu vārtos iesita Eduards Dašķevičs. Vadībā "Riga" nostiprinājās otrā puslaika trešajā minūtē, kad pēc stūra sitiena atmuguriskā lēcienā bumbu vārtos raidīja Antoni Kontrerass.

Tāpat kā Kontrerass, arī 72. minūtē vārtus guvušais Marko Regža bija rezultatīvs pēc nesenas nākšanas uz maiņu – 3:0. Punktu pērnā gada kausa ieguvēju uzvarai pielika Usejnū Njangs, kurš bumbu mērķi raidīja kompensācijas laika ceturtajā minūtē.

Sestdien pusfinālā iekļuva RFS un "Liepāja". Pirmdien "Metta" savā laukumā spēlēs ar "Audu", noskaidrojot ceturto pusfinālisti.

Pusfināla spēles paredzētas septembra beigās, bet fināls – 30.oktobrī.

Virslīgas vienības kausa izcīņā iesaistījās vien no astotdaļfināla fāzes.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie prestižās trofejas tikušas 39 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 13 dažādas vienības.

Pagājušā gada finālā "Riga" futbolisti pēcspēles sitienu sērijā pārspēja RFS.