FK «Auda» futbolisti pievienojas Latvijas kausa pusfinālistiem

FK "Auda" pirmdien tikai pēcspēles sitienu sērijā spēja pārspēt "Metta" futbolistus, nodrošinot vietu Latvijas kausa pusfinālā, liecina organizatoru informācija.

Pamatlaikā komandas nospēlēja ar rezultātu 1:1. "Artjoms Puzirevskis izvirzīja "Mettu" vadībā spēles 67. minūtē, bet pēc četrām minūtēm Oskars Rubenis panāca neizšķirtu.

Papildlaikā vārti netika gūti, un uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles sitienu sērijā, kur ar 4:2 pārāki bija "Audas" futbolisti.

Vietu pusfinālā jau nodrošinājuši RFS, FK "Liepāja" un "Riga FC" futbolisti.

Pusfināli tiks aizvadīti septembra beigās, bet uzvarētājs tiks noskaidrots 30. oktobrī.

Pērn par Latvijas kausa ieguvējiem kļuva "Riga FC" futbolisti. Latvijas kausa izcīņa ir senākais futbola turnīrs Latvijā, kura pirmsākumi meklējami jau 1936. gadā. Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas kausu ieguvušas 13 dažādas komandas.