Baltijas volejbola līgas spēle "Robežsardze/Rīga" - "Selver / TalTech"

Speciāla konference veltīta bērnu drošībai sportā

"Metta" pēdējā mājas spēlē uzņem FC "RFS"

RFS futbolisti pārspēj FK «Metta», sasniedz Latvijas čempionu troņa slieksni

Latvijas virslīgas līdere FK RFS pirmdien Rīgā ar 2:1 uzveica FK "Metta" futbolistus un divas kārtas pirms turnīra noslēguma atjaunoja sešu punktu pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem "Riga" FC, kam cerības uz zeltu kļuvušas ļoti blāvas. RFS čempionu titula nodrošināšanai atlikušajās divās spēlēs nepieciešams izcīnīt vienu punktu.

RFS vadībā spēlē Daugavas stadionā 14. minūtē izvirzīja Stefans Paničs, bet otrajā puslaikā Herdi Prenga 68. minūtē pārsvaru divkāršoja. Mača kompensācijas laikā Bruno Melnis vienus vārtus atguva, tomēr izglābties no zaudējuma "Metta" vairs nespēja.

Lai gan RFS laukumā bija dominējošā lomā, tas nedeva iespēju ne uz mirkli atslābināties, pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai teica uzvarētāju pussargs Dmitrijs Zelenkovs. Viņš uzsvēra, ka arī nākamajā spēlē maksimāli jākoncentrējas un jāatdod laukumā visus spēkus.

"Gribējām vienkārši uzvarēt un viss. Darām savu darbu," teica Zelenkovs.

Pērnajā sezonā kluba vēsturē otro valsts čempionu titulu RFS nodrošināja ar uzvaru turnīra pēdējā kārtā pār FK "Metta". Lai gan šoreiz uzvarai nebija tik tūlītēja efekta, RFS izredzes uz zeltu arvien ir nevainojamas, jo pat neizšķirts virslīgas sezonā priekšpēdējā spēlē svētdien, 3. novembrī, pret priekšpēdējās vietas īpašnieci Grobiņas SC/LFS būs čempionu lauru vērtē neatkarīgi no rezultātiem citās spēlēs.

Pēc 34 kārtām RFS ir 87 punkti, "Riga" FC iekrājusi 81 punktu, bet abām spēcīgākajām vienībām seko "Auda" un "Valmiera" ar 54 punktiem. Aiz četrinieka tālāk ierindojas BFC "Daugavpils" (40 punktu), FK "Liepāja" (37), FK "Metta" (36), "Tukums 2000/Telms" (32) un Grobiņas SC/LFS (29), bet no izkrišanas uz zemāku līmeni vairs nevar paglābties FS "Jelgava" (21).

Virslīgas turnīrs noslēgsies 10. novembrī ar RFS un "Riga" FC spēli, tomēr, ļoti iespējams, ka vietu sadalījumu šī dueļa rezultāts vairs neietekmēs.

FK RFS jau trešdien, 30. oktobrī, gaidīs nākamā spēle, mājās LNK sporta parkā Latvijas kausa finālā tiekoties ar "Audu". Maču tiešraidē varēs redzēt LTV7 un LSM.lv.