Argentīna Pasaules kausam gatavojas ar uzvaru pār Haiti; Mesi iesit trīs vārtus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 3 mēnešiem.

Gatavojoties Pasaules kausa finālturnīram, Argentīnas futbola valstsvienība otrdien Buenosairesā ar 4:0 uzveica Haiti izlasi pārbaudes spēlē, turklāt trīs vārtus guva mājinieku spilgtākā zvaigzne Lionels Mesi.

Pirmos vārtus Mesi 17.minūtē guva ar 11 metru soda sitienu, bet otrajā puslaikā viņa vārtu guvumi 58. un 66.minūtē nodrošināja Argentīnai 3:0 vadību. Ceturtos vārtus 69.minūtē guva Serhio Aguero.

Līdz Pasaules kausa finālturnīram Argentīnai palikusi vēl pēdējā pārbaudes spēle 9.jūnijā pret Izraēlu. Pasaules kausa finālturnīra grupā Argentīnas pretinieces būs Islandes, Horvātijas un Nigērijas izlases.

Uzvaru pārbaudes spēlē otrdien guva vēl viena Pasaules kausa finālturnīra dalībniece Peru izlase, kas Limā ar 2:0 pārspēja Skotijas futbolistus. Vārtus guva Kristians Kueva (37.minūtē) un Džefersons Farfans (47.).

Peruāņiem atlikušas vēl divas pārbaudes spēles pret Saūda Arābiju un Zviedriju. Pasaules kausa finālturnīrā, kur Peru izlase spēlēs pirmoreiz kopš 1982.gada, tā būs vienā grupā ar Dāniju, Franciju un Austrāliju.

Pasaules kausa finālturnīrs notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam 11 Krievijas pilsētās. Spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.