Francijas futbolisti priekšpēdējā pārbaudes spēlē droši uzveic Itāliju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 3 mēnešiem.

Uz panākumu viļņa gatavošanos Pasaules kausa finālturnīram piektdien turpināja Francijas futbola valstsvienība, kas pārbaudes spēlē Nicā ar 3:1 uzveica Itāliju, liecina organizatoru informācija.

Mājiniekus jau 8.minūtē vadībā izvirzīja Semjuels Umtiti, bet otros vārtus no 11 metru soda sitiena atzīmes pēc pārkāpuma pret Luku Ernandesu soda laukumā 29.minūtē guva Antuāns Grīzmans. Uz Pasaules kausa finālturnīru netikušajai Itālijai 36.minūtē vienus vārtus atguva Leonardo Bonuči, tomēr Usmans Debele otrajā puslaikā 63.minūtē nodrošināja uzvarētājiem trešo vārtu guvumu.

Francijas izlase pirmdien ar 2:0 pārspēja Īriju, bet pēdējo pārbaudes spēli aizvadīs 9.jūnijā pret ASV valstsvienību. Pasaules kausa finālturnīru francūži sāks 16.jūnijā pret Austrāliju, kā arī vēlāk grupā spēlēs pret Peru un Dāniju.

Austrālieši piektdien ar iespaidīgu rezultātu 4:0 Austrijā pieveica Čehiju. Divus vārtus guva Metjū Lekijs.

Necilā noskaņojumā uz Eiropu dosies Dienvidkorejas izlase, kas piektdien ar 1:3 mājās kapitulēja Bosnijas un Hercegovinas futbolistiem. Savukārt vēl viena Pasaules kausa finālturnīra dalībniece Tunisijas izlase Ženēvā nospēlēja neizšķirti 2:2 pret Turciju, kas pēc Čenka Tosuna noraidījuma 59.minūtē palika 10 vīru sastāvā.

Itālijas pilsētā Bergamo piektdien divu Pasaules kausa dalībnieču Ēģiptes un Kolumbijas pārbaudes spēle noslēdzās neizšķirti 0:0. Ēģiptes izlases sastāvā nebija savainojumu dziedējošā uzbrucēja Mohameda Salāha, kuru šosezon atzina par labāko futbolistu Anglijas Premjerlīgā.

KONTEKSTS:

Pasaules kausa finālturnīrs ar 32 valstsvienību dalību notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam 11 Krievijas pilsētās. Spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.