UEFA Nāciju Līgas spēle Armēnija - Latvija

Kas jāmaina Latvijas sportā? - Parīzes medaļas Latvijā, Igaunijā un Somijā

Sākas Latvijas hokeja čempionāta sezona

«Mogo/RSU» jaunās sezonas pirmajā spēlē Baltijas līgā uzveic «Zemgale/LBTU» hokejistus

"Mogo/RSU" sestdien sezonas pirmajā spēlē Baltijas līgā mājās ar 2:0 uzvarēja "Zemgale/LBTU" hokejistus. Vārtus uzvarētājiem guva Elviss Želubovskis un Krišjānis Rēdlihs, bet vārtos nepārspēts palika Henrijs Ančs.

Pirmajā trešdaļā spēli uz brīdi apturēja, lai nomainītu bojāto aizsargstiklu pie noraidīto soliņa. Savukārt četrarpus minūtes pirms pirmā pārtraukuma Želubovskis izvirzīja "Mogo/RSU" vadībā, trāpot vārtu apakšējā stūrī.

Rēdlihs otrās trešdaļas vidū efektīvi nospēlēja vārtu priekšā un divkāršoja mājinieku pārsvaru, veicinot "Mogo/RSU" uzvaru pār pēdējos gados principiālajiem pretiniekiem.

Ančs "Mogo/RSU" vārtos tvēra visus 18 metienus, savukārt Aksels Ozols pretinieku cietoksnī atvairīja 27 no 28 metieniem. Vienu ripu Jelgavas komandas vārtos ielaida Mariuss Bajaruns-Galejs, kurš spēlēja īsu brīdi pirmajā trešdaļā.

Baltijas čempionātā komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, tātad pamatturnīrā būs 126 spēles. Latviju septiņu klubu turnīrā pārstāvēs arī "Rīgas Hokeja skola" un "Prizma", Lietuvu - Elektrēnu "Energija" un Viļņas "Hockey Punks", bet Igauniju - Tallinas "Panter".