Balinskis NHL sezonu sāk ar rezultatīvu piespēli Floridas «Panthers» uzvarētā mačā

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunās sezonas pirmajā mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot čempionvienībai Floridas "Panthers" izcīnīt uzvaru pār Bostonas "Bruins". "Panthers" mājās bija pārāki ar rezultātu 6:4.

Balinskis spēlēja 15 minūtes un 20 sekundes, no kurām četras minūtes un 43 sekundes laukumā atradās vairākumā. Latviešu aizsargs otrā perioda vidū ar rezultatīvu piespēli izcēlās Džanas Gaddžoviča gūtajos vārtos, palīdzot panākt 5:1. Balinska rēķinā arī divas soda minūtes, pārtverta piespēle un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Divus vārtus uzvarētāju rindās guva Sems Benets, ar 1+1 atzīmējās Sems Reinhards un Evans Rodrigess, bet vēl vienus vārtus guva Ētu Luostarinens.

"Bruins" rindās 1+1 sakrāja Čārlijs Makavojs, bet pa vieniem vārtiem guva Trents Frederiks, Pāvels Zaha un Davids Pastrņāks.

Floridas "Panthers" - Bostonas "Bruins" spēles epizodes

"Panthers" ar diviem punktiem vienā spēlē ieņem otro vietu Austrumu konferencē. Nākamo maču Floridas vienība aizvadīs ceturtdien, kad viesos tiksies ar Otavas "Senators" hokejistiem.

Pagājušajā sezonā "Panthers" izcīnīja savu pirmo Stenlija kausu, finālsērijā ar 4-3 pārspējot Edmontonas "Oilers" komandu.