«Canucks» nenotur 3 vārtu pārsvaru, Šilovs un Bļugers zaudē NHL sezonas startā

Vankūveras "Canucks" ar Artūru Šilovu vārtos un Teodoru Bļugeru uzbrukumā trešdien mājās ar 5:6 papildlaikā zaudēja Kalgari "Flames" pirmajā spēlē Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā. "Canucks" pirmajā trešdaļā bija trīs vārtu pārsvars, ko mājinieki nenoturēja.

Šilovs atvairīja 20 no 26 metieniem, tostarp ielaida pagarinājuma otrajā minūtē Konora Zarija mesto ripu, kas nodrošināja "Flames" uzvaru.

Bļugers spēlēja 13 minūtes (13:23), vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja septiņos no 16 iemetieniem, kā arī iekrāja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Vankūveras "Canucks" - Kalgari "Flames" spēles epizodes

"Canucks" veiksmīgi sāka spēli un jau 13. minūtē bija vadībā 3:0. Arī otro periodu mājinieki sāka ar trīs vārtu pārsvaru 4:1, taču "Flames" guva nākamos četrus vārtus pēc kārtas un pēdējā trešdaļā jau pārņēma vadību 5:4. No zaudējuma pamatlaikā mājiniekus trešā perioda priekšpēdējā minūtē izglāba Džeitī Millers, kad Šilovu bija aizstājis laukuma spēlētājs.

Divus vārtus "Canucks" guva Broks Besers.