Bļugers gūst vārtus «Canucks» zaudējumā; Girgensons ar uzvaru debitē NHL kluba «Lightning» rindās

Teodors Bļugers piektdien izcēlās ar sezonā pirmo vārtu guvumu, tomēr viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ar 2:3 mājās pēcspēles metienos piekāpās Filadelfijas "Flyers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē. Cits Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien pielietoja vienu spēka paņēmienu mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" viesos sezonas startā ar 4:1 uzvarēja Karolīnas "Hurricanes" vienību.

Otrās trešdaļas vidū Bļugers rezultatīvi noslēdza uzbrukumu, kurā pats būtu pelnījis arī rezultatīvu piespēli. Bļugers no laukuma apmales piespēlēja Derekam Forbortam un devās uz vārtu priekšu, kur ievirzīja ripu tīklā pēc aizsarga metiena.

Pēc Bļugera vārtu guvuma "Canucks" izvirzījās vadībā 2:1, tomēr pēdējā trešdaļā Kems Jorks panāca "Flyers" izlīdzinājumu, un veiksmīgāki viesi bija arī pēcspēles metienos.

Vankūveras "Canucks" - Filadelfijas "Flyers" spēles epizodes

Bļugers spēlēja 14 minūtes (13:33), trīsreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, uzvarēja astoņos no 15 iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Rezervē palika "Canucks" vārtsargs Artūrs Šilovs, bet mājinieku vārtos Kevins Lankinens atvairīja 29 no 31 metiena.

Savukārt Girgensons pirmajā oficiālajā spēlē "Lightning" kreklā uz ledus pavadīja 13 minūtes (13:08), kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja neitrālu lietderības rādītāju.

Karolīnas "Hurricanes" - Tampabejas "Lightning" spēles epizodes

Jau vēstīts, ka viesuļvētras "Miltons" seku dēļ sestdien nenotiks pārceltā "Lightning" pirmā mājas spēle pret "Hurricanes", bet savu līdzjutēju priekšā Tampabejas klubs spēlēs 15. oktobrī pret "Canucks".