Divos Latvijas hokejistu NHL komandu dueļos uzvaras gūst Girgensona un Balinska vienības

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien pielietoja trīs spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" izcīnīja uzvaru. "Lightning" mājās ar 4:1 uzvarēja Vankūveras "Canucks" vienību, kurā spēlēja Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs un uzbrucējs Teodors Bļugers. Savukārt vārtsargs Elvis Merzļikins atvairīja 18 metienus NHL spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" mājās ar 3:4 zaudēja Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētajai Floridas "Panthers".

Girgensons uz ledus pavadīja 10 minūtes un 46 sekundes, no kurām divas minūtes un četras sekundes spēlēja mazākumā. Latviešu uzbrucējs vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Pretinieku komandā Šilovs tika galā ar 24 no 27 pretinieku metieniem, atvairot 88,9% raidījumu. Savukārt Bļugers uz ledus pavadīja 11 minūtes un 51 sekundi, teju četras minūtes spēlējot mazākumā. Uzbrucējs pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja piecos no desmit iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tampabejas "Lightning" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

"Lightning" ar četriem punktiem divās spēlēs ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, bet "Canucks" ar diviem punktiem vienā spēlē ieņem 13.vietu Rietumu konferencē.

Merzļikins tika galā ar 18 no 22 pretinieku metieniem, atvairot 81,8% raidījumu. Balinskis laukumā pavadīja astoņas minūtes un 20 sekundes, no kurām minūti un 15 sekundes spēlēja vairākumā. Balinskis divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un statistikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kolumbusas "Blue Jackets" - Floridas "Panthers" spēles epizodes

"Blue Jackets" ar diviem punktiem trīs spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē, kamēr pagājušās sezonas čempionvienība "Panthers" ar sešiem punktiem piecos mačos Austrumu konferencē ir otrā.

Merzļikina pārstāvētais klubs nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā uzņems Bufalo "Sabres" hokejistus, bet "Panthers" tajā pašā dienā mājās spēlēs ar Šilova un Bļugera pārstāvēto Vankūveras "Canucks". Nākamo maču "Lightning" aizvadīs ceturtdien, Girgensona pārstāvētajai vienībai savā laukumā uzņemot Vegasas "Golden Knights".