Edmontonas «Oilers» uzvar arī Floridā, atliek «Panthers» cerības uz NHL Stenlija kausu

Edmontonas "Oilers" otrdien viesos ar 5:3 pārspēja Floridas "Panthers" vienību un guva otro panākumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālā. Sērijā vadībā ar 3:2 arvien ir "Panthers", bet Latvijas aizsargs Uvis Balinskis izslēgšanas turnīra spēlēs vēl nav piedalījies.

Sērijā līdz četrām uzvarām Floridas klubs saglabā izredzes izcīnīt Stenlija kausu nākamajā spēlē, kas notiks piektdien Edmontonā.

Edmontonas "Oilers" ar uzvaru Floridā pagarina Stenlija kausa finālsēriju
00:00 / 00:19
Lejuplādēt

"Oilers" otrajā uzvarā finālsērijā Konors Makdeivids guva divus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja.

Floridas "Panthers" Edmontonas "Oilers" spēles epizodes

Makdeivida pirmie vārti ļāva "Oilers" otrajā trešdaļā panākt 3:0 vadību, un pēdējo periodu viesi sāka, esot vadībā 4:2. Olivers Ekmans-Larsons pēdējās trešdaļas 5. minūtē rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr panākt neizšķirtu laukuma saimnieki nespēja, turklāt Makdeivids mača izskaņā vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Balinskis 2023./2024. gada regulārajā sezonā piedalījās 26 spēlēs "Panthers" sastāvā, bet izslēgšanas turnīrā viņš laukumā vēl nav ticis.

Stenlija kausa finālā "Panthers" spēlēja arī pērn, kad titula sērijā piekāpās Vegasas "Golden Knights" hokejistiem. "Panthers" trešo reizi kluba vēsturē piedalās Stenlija kausa finālā, bet līdz trofejai klubs vēl nav aizsniedzies, jo 1996. gadā piekāpās arī Kolorādo "Avalanche".