Bļugers rezultatīvi piespēlē Vankūveras «Canucks» uzvarā NHL spēlē

Teodors Bļugers sestdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ar 3:0 viesos uzvarēja Filadelfijas "Flyers". Uzvaru iekrāja arī Floridas "Panthers" ar Uvi Balinski sastāvā, bet Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas "Lightning" pirmoreiz sezonā zaudēja.

Bļugers otrās trešdaļas vidū, uzvarot iemetienā, asistēja Kīferam Šervudam, kurš guva trešos vārtus. Precīzi uzvarētājiem bija arī Nilss Hoglanders un Broks Besers. Bļugers spēlēja 16 minūtes (15:51), veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 12 no 24 iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Filadelfijas "Flyers" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

"Canucks" vārtus neskartus nosargāja Kevins Lankinens, atvairot visus 26 metienus, bet Artūrs Šilovs palika uz Vankūveras komandas rezervistu soliņa.

Floridas "Panthers" ar 4:3 mājās pagarinājumā pārspēja Vegasas "Golden Knights" vienību. Pēdējās trešdaļas vidū vadībā vēl bija "Golden Knights", bet Ētu Lostarinens panāca neizšķirtu, savukārt Gustavs Forslings papildlaika 5. minūtē guva uzvaras vārtus.

Floridas "Panthers" - Vegasas "Golden Knights" spēles epizodes

Balinskis spēlēja astoņas minūtes (8:16) un iekrāja neitrālu lietderības rādītāju.

Savukārt "Lightning" izbraukumā ar 4:5 piekāpās Otavas "Senators" vienībai.

Girgensons uz ledus bija desmit minūtes (10:05), divreiz meta pa vārtiem, veica spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja divos iemetienos un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.