«Mogo/RSU» hokejisti uzvar grupā pēdējā spēlē, Kontinentālā kausa nākamajā kārtā netiek

Latvijas čempione "Mogo"/"Rīgas Stradiņa Universitāte" svētdien Rumānijā izcīnīja uzvaru Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas grupas trešajā mačā, bet turnīra nākamo posmu nesasniedza.

(papildināts ar "Mogo/RSU" netikšanu nākamajā kārtā)
Rīdzinieki ar 5:2 guva virsroku pār Ungārijas klubu Budapeštas "Ferencvaros".

"Mogo/RSU" vārtus guva Gatis Sprukts, Gints Meija, Reinis Lejnieks, Deivids Sarkanis un Kārlis Ozoliņš. Metienu attiecība bija 39:25 Latvijas čempionu labā.

Lai "Mogo/RSU" sasniegtu nākamo kārtu, dienas otrajā spēlē Elektrēnu "Energija" hokejistiem bija jāliedz mājiniekiem Brašovas "Corona" izcīnīt uzvaru pamatlaikā. Tomēr "Corona" pēdējā spēlē uzvarēja Lietuvas klubu ar 6:3 un ieguva pirmo vietu grupā, izcīnot vienīgo ceļazīmi uz nākamo kārtu.

"Mogo/RSU" piektdien ar 3:4 papildlaikā zaudēja Brašovas komandai, bet sestdien ar 6:5 pārspēja Elektrēnu hokejistus. Grupā "Mogo/RSU" ieguva otro vietu.

IIHF Kontinentālais kauss ir pēc spēka otrais Eiropas hokeja klubu turnīrs, kurā piedalās 20 komandas no 20 valstīm un 16 no tām ir savas valsts čempioni.

Brašovas "Corona" no 15. līdz 17.novembrim Dānijā par divām ceļazīmēm uz Kontinentālā kausa finālturnīru sacentīsies ar Dānijas čempioni Olborgas "Pirates", Polijas vicečempioni "Katowice" un Francijas kausa ieguvējiem "Bruleurs de Loups".

Finālturnīrs norisināsies no 2025. gada 16. līdz 19.janvārim. Parasti Kontinentālā kausa uzvarētāji izcīna tiesības nākamajā sezonā startēt Eiropas hokeja klubu spēcīgākajā turnīrā - Čempionu hokeja līgā.

Iepriekšējā sezonā IIHF Kontinentālo kausu izcīnīja Kazahstānas čempione Astanas "Nomad", bet Jelgavas klubs "Zemgale/LBTU" aizkļuva līdz trešajai kārtai.