Latvijas hokeja izlase gatavošanos olimpiskajai kvalifikācijai sāk ar zaudējumu Dānijai

Latvijas hokeja izlase svētdien Rīgā, gatavojoties olimpiskās kvalifikācijas turnīram, aizvadīja pārbaudes spēli pret Dāniju, kurā piedzīvoja zaudējumu ar 2:3, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu izdevās atklāt vien otrajā trešdaļā, kad ar vārtu guvumu izcēlās Eduards Tralmaks.

Trešajā trešdaļā Frederiks Storms izlīdzināja rezultātu, raidot ripu Kristera Gudļevska sargātajos vārtos, un drīz vien Patriks Russels izvirzīja Dānijas izlasi vadībā. Joahims Blinkfelds guva trešos vārtus Dānijas izlases labā. 57. minūtē gan Roberts Bukarts samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Jau pirmdien abas komandas aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli.

Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs Rīgā sāksies 29. augustā. Latvijas izlases pretiniekos cīņā par vienīgo biļeti uz olimpiādi būs Slovēnijas, Ukrainas un Francijas izlases.