Bļugers vēlreiz rezultatīvi piespēlē, «Canucks» uzvar ceturtajā NHL spēlē pēc kārtas

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera un vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" sestdien Nacionālajā hokeja līgā (NHL) izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas. Bļugers izcēlās ar rezultatīvu piespēli - pēdējās četrās spēlēs viņš ne reizi nav palicis bez rezultativitātes punkta.

"Canucks" mājās ar 4:3 pārspēja Bļugera iepriekš karjerā pārstāvēto Pitsburgas "Penguins", uzvaras pamatus ieliekot otrajā trešdaļā, kad guva četrus vārtus pēc kārtas un ieguva 4:2 pārsvaru. Bļugers izrāvienā divatā pret vienu aizsargu asistēja Kīferam Šervudam, kurš panāca neizšķirtu 2:2.

Bļugers spēlēja 12 minūtes (12:26), pa vārtiem nemeta un uzvarēja septiņos no deviņiem iemetieniem, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Šilovs palika uz rezervistu soliņa, bet mājinieku vārtos Kevins Lankinens atvairīja 21 no 24 metieniem.

Vankūveras "Canucks" - Pitsburgas "Penguins" spēles epizodes

Sezonā septiņās spēlēs Bļugers ir iekrājis piecus punktus - par diviem gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Zemgus Girgensona klubs Tampabejas "Lightning" mājās ar 3:0 uzveica Vašingtonas "Capitals", sauso spēli uzvarētāju vārtos ar 32 atvairītiem metieniem aizvadot Andrejam Vasiļevskim.

Tampabejas "Lightning" - Vašingtonas "Capitals" spēles epizodes

Girgensons spēlēja 10 minūtes (10:07), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Uzvaru izcīnīja arī Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers", kas viesos ar 6:3 uzveica Ņujorkas "Islanders". Balinskis uz ledus bija 10 minūtes (10:18), vienreiz meta pa vārtiem un sasniedza pozitīvu lietderības rādītāju +2. Divus vārtus uzvarētājiem guva Metjū Tkačaks.

Ņujorkas "Islanders" - Floridas "Panthers" spēles epizodes

Rezervē sestdien palika vārtsargs Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" Nešvilā ar 3:4 pagarinājumā zaudēja "Predators".