Austrijas hokejisti piedzīvo sakāvi arī spēlē pret Vāciju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 9 mēnešiem.

Olimpiskās kvalifikācijas turnīrā, kas notiek Rīgā, piektdien Vācijas hokeja valstsvienība ar rezultātu 6:0 uzvarēja Austrijas izlasi, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu 15. minūtē atklāja Marsels Gocs. Otrajā periodā, atkal jau spēlējot vienādos sastāvos, ripu Deivida Kikerta sargātajos vārtos raidīja Patriks Hāgers, bet nepilnas trīs minūtes līdz perioda beigām izdevību gūt vārtus nelaida Morics Millers.

Arī trešajā trešdaļā austrieši nespēja rast iespēju tikt pie vārtu guvuma. Tieši otrādi – spēles 43. minūtē rezultāta starpību vēl vairāk palielināja Sinans Akdags. Bet piektos vārtus Vācjas izlases labā guva Fēliks Šucs. Divas minūtes pirms spēles beigām Leons Draisaitls Austrijas hokeja līdzjutēju sejas padarīja vēl drūmākas, gūstot sestos vārtus.

Jau ziņots, ka ceturtdien Vācijas izlase ar 5:0 uzvarēja Japānas valstsvienību, savukārt Latvijas izlase sagrāva Austrijas hokejistus ar rezultātu 8:1. Visticamāk, ka olimpiskā kvalifikācijas turnīra uzvarētājs un vienīgās ceļazīmes ieguvējs tiks noskaidrots svētdien, kad duelēsies Latvijas un Vācijas izlases.