Latvijas motokrosa izlase noslēdz TOP10 Nāciju kausa izcīņā

Latvijas motokrosa izlase, kuras sastāvā MXGP klasē brauca Mairis Pumpurs, MX2 klasē - Kārlis Alberts Reišulis un "Open" klasē - Edvards Bidzāns, svētdien Lielbritānijā izcīnīja desmito vietu Nāciju kausā motokrosā.

Sestdien kvalifikācijā 31 komanda cīnījās par 19 vietām A finālā, latviešiem ieņemot 23. pozīciju. Svētdien B finālā, cīnoties par vēl vienu vietu A finālā, Reišulis izcīnīja uzvaru un nodrošināja latviešiem dalību cīņā par godalgām.

Pirmajā braucienā, kurā sacentās MXGP un MX2 klašu braucēji, Reišulis finišēja 12.vietā un Pumpurs noslēdza trīsdesmitnieku. Otrajā braucienā spēkojoties MX2 un "Open" braucējiem, Reišulis izcīnīja astoto vietu un Bidzāns bija 28. pozīcijā. Trešajā braucienā starp MXGP un "Open" pārstāvjiem Bidzānam un Pumpuram bija attiecīgi 26. un 29. vieta.

Nāciju ieskaitē, komandām iekrājot punktus par izcīnītajām vietām un anulējot vienu sliktāko rezultātu, uzvaru svinēja Austrālija, kuras sastāvā bija Amerikas čempionātā braucošie brāļi Džets un Hanters Lorensi, kā arī Kails Vebsters. Austrālieši startēja ar "Honda" spēkratiem.

Pirmo reizi Latvija kā neatkarīga valsts Nāciju motokrosā piedalījās 1992. gadā. Pērn Pauls Jonass, Jānis Mārtiņš Reišulis un Kārlis Alberts Reišulis izcīnīja 12.vietu.