Šķepmetējai Sietiņai trešā vieta Dimanta līgas sacensībās

Latvijas šķēpmetēja Anete Sietiņa piektdien, 12. jūlijā, Monako notikušajās Dimanta līgas sacensībās izcīnīja trešo vietu.

Sietiņai trešo vietu izcīnīja, raidot šķēpu 59,58 metru attālumā. Šo distanci sasniegt viņai izdevās trešajā mēģinājumā.

Latvijas šķēpraides pirmais mēģinājums netika ieskaitīts, bet otrajā viņas mestais šķēps sasniedza 58,47 metru atzīmi. Sietiņai trešajā raidījumā uzrādīto rezultātu uzlabot neizdevās, viņas trīs noslēdzošie mēģinājumi netika ieskaitīti.

Uzvaras laurus ar 65,21 metra attālumā raidītu šķēpu plūca Japānas sportiste Haruka Kitaguči. Otrajā vietā ierindojās austrāliete Makenzija Litla, kuras labākais mēģinājums no līderes atpalika par 47 centimetriem (64,74 metri).

Sietiņa startēs arī mēneša izskaņā gaidāmajās Parīzes olimpiskajās spēlēs. Četrgades lielākajā sporta notikumā sacentīsies arī Līna Mūze-Sirmā, bet viņa Dimanta līgas sacensībās nepiedalījās, jo vēl salīdzinoši nesen cīnījās ar savainojumu.

Šosezon Dimanta līgā iecerēti 15 posmi ar finālposmu septembra vidū Briselē.