Pļaviņš/Fokerots iekļūst pludmales volejbola Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Kristiāns Fokerots Eiropas čempionāta astotdaļfināla mačā pārspēja Šveices duetu Marko Kratigeru/Florianu Brīru, sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Pļaviņš Fokerots šveiciešus uzveica ar 2-0 (21:18, 21:18).

Latvijas duets iespēju spēlēt astotdaļfinālā nopelnīja bez pārspēlēm, jo apakšgrupā uzvaru izcīnīja visās trīs spēlēs. Pirmajā apakšgrupas mačā latvieši gan tika pie tehniskās uzvaras, jo Vācijas pāris Lukass Frečners/Svens Vinters pirmajā setā, atrodoties vadībā ar rezultātu 15:13, atteicās no spēles turpināšanas.

Pļaviņš/Fokerots ar Brīru/Kratigeru spēkojās jau apakšgrupu fāzes ietvaros, izcīnot uzvaru ar 2-1 (15:21, 21:13, 19:17).

Latvijas dueta pretinieki ceturtdaļfinālā, kas norisināsies 17. augustā, būs Leona Luini/Kristiana Varenhorsta un Timo Hamarberga/Filipa Vallera dueļa uzvarētāji. Valeru/Hamarbergu latvieši apakšgrupu fāzē uzveica ar 2-1 (19:21, 21:19, 15:12).

Piektdien zaudējumu ceturtdaļfinālā piedzīvoja Latvijas dāmu duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova, ar 1-2 (21:18, 13:21, 13:15) atzīstot vāciešu Svenjas Milleres/Cinjas Tilmanes pārākumu.