Pļaviņš/Fokerots Brazīlijā piekāpjas Žuaunpesoas «Elite 16» turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Kristians Fokerots sestdien Brazīlijā pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) Žuaunpesoas "Elite 16" turnīrā piedzīvoja neveiksmi ceturtdaļfinālā.

Pļaviņš/Fokerots, kuri turnīrā ir izsēti ar astoto numuru, "play-off" pirmajā kārtā ar 2-0 (21:17, 21:18) uzvarēja čehus Jakubu Šepku un Jirži Sedlāku (10.).

Savukārt cīņā par iekļūšanu pusfinālā Latvijas duets ar 0-2 (16:21, 18:21) zaudēja Parīzes olimpisko spēļu bronzas medaļniekiem Annešam Berntsenam Mūlam/Kristianam Sandlī Sērumam (3.) no Norvēģijas.

Pļaviņš/Fokerots turnīru noslēdza dalītā piektajā vietā.

Jau ziņots, ka A grupas pirmajā mačā Latvijas duets ar 1-2 (15:21, 34:32, 14:16) piekāpās norvēģiem Matiasam Berntsenam un Hendrikam Mūlam (9.), bet otrajā spēlē ar 1-2 (22:24, 21:14, 11:15) zaudēja kvalifikāciju pārvarējušajiem portugāļiem Hugu Kamposam un Žuānu Pedrozam (16.). Trešajā cīņā Latvijas duets tika pie tehniskā panākuma pār turnīra galvenajiem favorītiem mājiniekiem Andrē Lojolu un Žeorži Vanderleju.

"Pro Beach Tour" rangā pirmās ir "Elite 16" sacensības, otrās - "Challenge", trešās - "Futures" sacensības.