Graudiņa/Ņečiporuka cīnīsies par medaļām U-18 Eiropas čempionātā pludmales volejbolā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 10 mēnešiem.

Meiteņu turnīra galvenās favorītes Tīna Graudiņa/Paula Ņečiporuka sestdien Rīgā U-18 Eiropas čempionātā pludmales volejbolā iekļuva pusfinālā, kur turpinās cīņu par medaļām, liecina organizatoru informācija. Puišiem ceturtdaļfinālā zaudējumu cieta ar pirmo numuru izliktie favorīti mājinieki Mihails Samoilovs/Aleksandrs Nasonovs.

(papildināts ar Mihaila Samoilova/Aleksandra Nasonova zaudējumu)
Graudiņa/Ņečiporuka vietu pusfinālā nodrošināja ar uzvaru 2:1 (19:21, 21:15, 15:10) pār Niku Dālderopu/Anki van Asu no Nīderlandes. Spēlē par vietu finālā Latvijas meitenēm svētdien būs jātiekas ar čehietēm Terezu Kotlasovu/Mariju Sāru Stohlovu, kuras izliktas ar ceturto numuru.

Pirmo spēli izslēgšanas turnīrā Graudiņa/Ņečiporuka sestdien aizvadīja astotdaļfinālā, kur ar 2:0 (22:20, 21:16) pārspēja polietes Martinu Klodu/Aleksandru Pateku.

Puišu konkurencē Samoilovs/Nasonovs ceturtdaļfinālā ar 0:2 (15:21, 14:21) piekāpās lietuviešiem Audrjum Knasim/Aurimam Mazuram un čempionāta turpinājumā cīnīsies par 5.vietu.

Samoilovs/Nasonovs kā grupas uzvarētāji cīņu izslēgšanas kārtā sāka astotdaļfinālā, kur ar 2:1 (21:19, 13:21, 15:10) uzvarēja vēl vienu Latvijas pāri Rihardu Lazdiņu/Ervīnu Ābomu, kuri izslēgšanas pirmajā kārtā ar 2:0 (21:18, 21:16) pieveica serbus Davidu Kovaču/Stefanu Skakiču.

Astotdaļfinālā izslēgšanas spēles sāka arī Atvars Ozoliņš/Kristaps Šmits, kuri ar 1:2 (15:21, 21:12, 10:15) atzina poļu Adama Lenca/Maceja Levicka pārākumu.

Meitenēm ar izslēgšanas pirmajā kārtā gūtu uzvaru astotdaļfinālā tika Linda Gramberga/Elza Smilškalne, taču nākamajā spēlē viņas zaudēja un kopvērtējumā dalīja 9.vietu. Ieva Petrova/Annija Jurdža zaudēja pirmajā izslēgšanas spēlē un ierindojās dalītā 17.vietā.

Gramberga/Smilškalne pirmajā izslēgšanas spēlē ar 2:1 (21:18, 18:21, 18:16) pārspēja Vasiliki Hacikonstantu/Katerinu Zahaiu no Kipras, turpretim cīņā par vietu ceturtdaļfinālā piekāpās Sārai Vermotei/Ankei Vandikei no Beļģijas - 0:2 (11:21, 11:21). Petrova/Jurdža ar 0:2 (14:21, 15:21) piekāpās austrietēm Ilonai Kisai/Katarinai Holcerei. Gramberga pērn kopā ar Graudiņu izcīnīja bronzu U-17 pasaules čempionātā Meksikā, taču šoreiz abām volejbolistēm ir citas pārinieces.

Sacensības “Beach Box Elkor” pludmales volejbola stadionā Brīvības gatvē notiek četros laukumos. Turnīrā piektdien noslēdzās grupu cīņas, sestdien notiks arī ceturtdaļfināli, bet izšķirošās cīņas par medaļām būs svētdien, kad svarīgākos notikumus varēs redzēt LTV7 televīzijā.