Vairākas Francijas ģimenes kolektīvā iesniegumā apsūdz platformu, ka tā reklamē saturu, kas mudina nepilngadīgos sakropļot sevi, izdarīt pašnāvību vai rada bērniem ēšanas traucējumus. Lieta balstīta uz Lielbritānijas precedentu, kurā secināts, ka jauniete, kura atņēma sev dzīvību pēc platformu "Pinterest" un "Instagram" lietošanas, tika sistemātiski pakļauta vardarbīgam saturam.
Divās no septiņām ģimenēm, kuras iesniegušas prasību, nepilngadīgas meitenes pēc "TikTok" satura patērēšanas izdarījušas pašnāvību.
Platformas pārstāvji apgalvo, ka Francijā ir 21 miljons "TikTok" lietotāju un ka platforma aizliedz dalīties vai reklamēt saturu, kas saistīts ar pašnāvību.
Tiesas prāva Francijā var radīt precedentu attiecībā uz "TikTok" atbildību par lietotāju radītu saturu, kas var radīt smagas sekas tiem, kas šim saturam ir pakļauti. Vasarā Francijas prezidents Emanuels Makrons iebilda pret vispārēju "TikTok" aizliegumu valstī, taču aicināja veikt atklātu akadēmisku pētījumu, kas varētu atklāt, kāds ir platformā izmantotais algoritms.