Svētdien vakarā viens no valdību atbalstošajiem televīzijas kanāliem pārraidīja interviju ar Garibašvili.
Viņš sacīja, ka opozīcija vēlējusies izraisīt nesaskaņas un haosu Gruzijas sabiedrībā, tāpēc Garibašvili attaisnoja policijas specvienību pārmērīgā spēka lietošanu pret demonstrāciju dalībniekiem.
Premjers arī apgalvoja, ka daļa jauniešu, kuri piedalījās protestos, esot valkājuši "sātanistu apģērbu", par ko viņš ir ārkārtīgi šokēts.
Garibašvili apsūdzēja Eiropas Savienību par iejaukšanos Gruzijas iekšējās lietās ar mērķi ievilkt valsti karā pret Krieviju. Premjers asi vērsās arī pret Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski un citām ukraiņu amatpersonām par to, ka viņi pauda atbalstu protestētājiem. Garibašvili aicināja Ukrainas vadītājus vispirms parūpēties par savu valsti, jo gruzīni ar problēmām savā valstī tikšot galā.
Tikmēr bijušais Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili paziņojis, ka viņam draud vairāku iekšējo orgānu mazspēja un viņš visu laiku cieš nepanesamas sāpes. Saakašvili rakstiskās atbildēs uz britu televīzijas kanāla "Sky News" jautājumiem apgalvoja, ka viņš sver tikai 64 kilogramus, bet gadījumā, ka ķermeņa svars samazināsies līdz 60 kilogramiem, var pārtraukt darboties vairāki orgāni. Par to esot brīdinājis viņa ārsts.
Politiķis arī rakstīja, ka viņš visu laiku atrodas gultā, viņam lūstot kauli, un tas izraisa nepanesamas sāpes. Saakašvili arī apgalvo, ka viņš ir bijis saindēts. Bijušais prezidents jau vairākus mēnešus atrodas slimnīcā, kur viņu nogādāja no cietuma. Jau iepriekš ir izskanējis, ka Saakašvili veselības stāvoklis ir ļoti smags, taču varasiestādes neatļauj viņam pamest Gruziju un doties ārstēties uz ārvalstīm.
KONTEKSTS:
Gruzijā plašos protestus izraisīja valdības iecerētais likumprojekts par "ārvalstu aģentiem". Tas paredz iekļaut "ārvalstu aģentu" sarakstā nevalstiskās organizācijas un medijus, kas vismaz 20% finansējuma saņem no ārvalstīm. Par atteikšanos no reģistrēšanās "ārvalstu aģentu" reģistrā varēs uzlikt 25 000 laru jeb 8800 eiro lielu naudas sodu.
Gruzijas premjers apgalvoja, ka Gruzijas sabiedrībai ir jāzina, kuras organizācijas saņem ārvalstu finansējumu. Likumprojekta pretiniekus viņš nosaucis par spiegiem.
Likumprojekts izpelnījies salīdzinājumus ar Krievijas 2012. gadā pieņemto "ārvalstu aģentu" likumu, ko Kremlis izmantojis opozīcijas apspiešanai un neatkarīgo mediju slēgšanai.
Pret likumprojektu iebilda Gruzijas prezidente Salome Zurabišvili, kas īpašā uzrunā paziņoja, ka protestētāji pārstāv brīvo Gruziju. Rietumvalstis brīdināja Gruzijas valdību, ka likumprojekta pieņemšana būs nopietns šķērslis Gruzijas ceļā uz pievienošanos Eiropas Savienībai.
Pēc vairākas dienas ilgiem plašiem protestiem "Gruzijas sapnis" paziņoja, ka atsauc šo likumprojektu. 10. martā Gruzijas parlaments nolēma apturēt tālāku likumprojekta virzīšanu.