Kiličdaroglu arī iesūdzējis Erdoganu tiesā par manipulatīvu video izplatīšanu par viņu savos priekšvēlēšanu mītiņos.
"Pastāvīga apmelošana, sazvērestības, visādas dīvainības pie balsošanas urnām, centieni bloķēt vēlēšanu novērotājus, viltoti video un mūsu mobilo tālruņu bloķēšana.
Es pat nevaru nosūtīt ziņu žurnālistiem, lai pavēstītu par saviem dienas plāniem. Telekomunikācijas uzņēmumi bloķējuši manu telefonu.
Esmu pilnīgā tumsā. Vēlēšanas kļūst neiespējamas," paziņoja Kiličdaroglu.
Vēlēšanu kampaņa bijusi ļoti asa un arī pati vēlēšanu cīņa būs sīva – tā kā Erdoganam pirmo reizi viņa politiskās karjeras vēsturē neizdevās nodrošināt vairākumu prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā, viņam ar savu sāncensi Kiličdaroglu nāksies cīkstēties otrajā kārtā.
Turcijas prezidenta vēlēšanu otrā kārta notiks svētdien, 28. maijā. Abiem kandidātiem – Erdoganam un Kiličdaroglu – neizdevās pārvarēt 50% slieksni prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā, kas norisinājās 14. maijā.
Saskaņā ar laikraksta "Politico" vairāku aptauju apkopotiem datiem, Erdoganam ir lielākas izredzes uzvarēt prezidenta vēlēšanu otrajā kārtā.
Turcijas laikrakstā "Hürriyet" publicētās Turcijas pētniecības fonda aplēses liecina, ka Erdogans tiks pārvēlēts ar 53,7% balsu.
Savukārt Turcijas analītiskā biroja "KONDA Research" dati liecina, ka Kiličdaroglu savāks 47,3% balsu.
Turcijas prezidenta vēlēšanu rezultāti ne tikai noteiks, kas vadīs Turciju – NATO dalībvalsti ar 85 miljoniem iedzīvotāju, bet arī to, kā tā tiks galā ar smagu dzīves dārdzības krīzi un kādas attiecības tā uzturēs ar Krieviju, Tuvo Austrumu reģiona valstīm un Rietumiem.