Pēc viņa sacītā, politikā viss ir iespējams, tomēr tas, ka briti varētu pārdomāt un nolemt tomēr palikt ES, ir ļoti maz iespējams. Viņaprāt, gan amatpersonas ES, gan Lielbritānijā saprot, ka Lielbritānija pametīs ES.
Kamals sacīja, ka ES un Lielbritānijas attiecības vienmēr bijušas "mulsinošas". Lielbritānija uz ES raudzījusies kā uz tirdzniecības partneri un īsti nav vēlējusies iesaistīties ES politikā.
Politiķis atzīmēja, ka Lielbitānijai un ES divu gadu laikā ir jāvienojās par "Brexit", lai Lielbritānija plānotajā laikā – 2019.gada martā – varētu pamest ES.
Kompromisus strīdīgos jautājumos nebūs viegli atrast, taču nav šaubu, ka Terēzas Mejas valdība spēs noslēgt sarunas par Lielbritānijas izstāšanos no ES, pārliecināts Kamals.
Viņš piebilda, ka Lielbritānija pēc "Brexit" vēlas uzturēt ciešas saiknes ar ES.
Jau ziņots, ka Lielbritānijas premjere Meja paziņojusi, ka grib likumā ierakstīt datumu – 2019.gada 29.martu – dienu, kad Lielbritānija izstājas no ES. Tādējādi parādot, ka atpakaļceļa vairs nav un nebūs. Tomēr sarunu lēnā gaita liek daudziem, it īpaši uzņēmējiem uztraukties, ka neizdosies laikā panākt vienošanos par akurātu un organizētu izstāšanos un vēl noslēgt jaunu tirdzniecības līgumu.