Kozlovska uzsvēra, ka ikdienā slodze praksē ir milzīga.
"Darba apjoms nav izstāstāms," viņa norādīja,
uzsverot, ka kolēģi piedzīvo pārslodzi, tāpēc līdzās naudas piemaksām būtu svarīgi nodrošināt palīgu. Ārste norādīja, ka iepriekšējās sarunas ar valdības pārstāvjiem līdz šim nav nesušas augļus, un kārtējā vēstulē premjeram Krišjānim Kariņam ("Jaunā Vienotība") un finanšu ministram Jānim Reiram ("Jaunā Vienotība") lūgts ātri risināt šo problēmu.
"Vairāk nekā 60% ģimenes ārstu joprojām aktīvi vakcinē, bet es nezinu, cik vēl ilgi mums būs spēka to darīt," viņa teica.
Ģimenes ārste arī stāstīja, ka daudz laika tiek veltīts senioriem un viņu pārliecināšanai par labu potei, jo konsultācijas ar šiem klientiem, kas arī ir riska grupā Covid-19 dēļ, ir garākas nekā ar vidēja vecuma pacientiem.
Neraugoties uz to, ka darbojas un tiek atvērti jauni vakcinācijas centri, Kozlovska sacīja, ka seniori tomēr visvairāk par šiem jautājumiem vēršas pie ģimenes ārstiem, lai gan vakcinācijas kabinetu un centru nozīmi potēšanas procesā nevar noliegt.
Viņa skaidroja, ka, piemēram, Balvos vakcinācijas kabinets līdz šim nebija tik noslogots, kā noslogoti ir ģimenes ārsti, kuri potē, tāpēc viņa mudināja cilvēkus, kuri grib ātrāk sapotēties pret Covid-19, doties to darīt vakcinācijas centrā.
Savukārt bērnu vakcinācija neiet raiti, jo potēšanai vajag 10 bērnus – tik, cik devu vienā vakcīnas ampulā, taču rindu dēļ nav iespējams rast laiku vēl desmit pacietiem.