Dzimtajā Priekules novadā Budreckis atgriezās pēc vairākiem Lielbritānijā nostrādātiem gadiem un aptuveni divu gadu laikā laukos atvēris jau otro veikalu. Lai saglabātu līdzīgu labklājības līmeni kā Lielbritānijā, te gan nākoties strādāt vēl vienā darbā - ik pēc trim nedēļām Agris dodas peļņā uz Dāniju kā tālbraucējs šoferis.
Kopumā viegli neesot, taču emocionāli labāk Agris jūtoties Latvijā, tāpēc par pārcelšanos uz ārzemēm vairs nedomā. Savu Lielbritānija dzīvojošo dēlu viņš gan vismaz tuvāko gadu laikā atpakaļ negaida un nedomā, ka "Brexit" viņu stimulēs atgriezties.
"Es gribētu, lai viņš atgriežas, bet te viņam nav, ko piedāvāt. Par to "Brexit" - es to saucu par cirku. Neviens taču nesāks no Anglijas dzīt cilvēkus ārā, jo nebūs taču darbinieku, kas strādās," sacīja Budreckis.
Viņa dēls Oļegs Aleksandrovs stāstīja: "Mēs vienkārši strādājam. Ziņās skatījos, ka Briselē Anglijai pēdējā diena, bet neko neesmu dzirdējis, vai man kādus papīrus vajadzēs."
Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ("Jaunā Vienotība") intervijā Latvijas Radio nenoliedz, ka pēc "Brexit" varētu pasliktināties britu attieksme pret latviešiem Lielbritānijā. Agris tam īsti netic, jo, strādājot Lielbritānijā, ar negatīvu attieksmi no vietējiem iedzīvotājiem neesot saskāries.
"Anglija, domāju, pieradusi pie iebraucējiem, vairs nešķiro. Ja saka, ka kaut kāds naids, tad es domāju, Anglijā kādas 150 nācijas sabraukušas, tāpēc par to nevajag uztraukties," sacīja Budreckis.
Pēc Agra domām, vairāk jāuztraucas nevis par Lielbritānijā esošajiem Latvijas iedzīvotājiem, bet tepat – mūsu valstī dzīvojošajiem, kuru dzīves līmeni spilgti parādot kaut vai zemā pirktspēja lauku veikaliņā.