Kozlovskis bijis ievēlēts arī 12. un 13. Saeimā. Iepriekš darbojies Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā un Pieprasījumu komisijā. Kā priekšsēdētājs darbojies parlamentārās izmeklēšanas komisijā, kas izveidota, lai izmeklētu Latvijas valdības kļūdaino rīcību Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas procesā, kā arī nosauktu to politisko amatpersonu vārdus, kuras izraisījušas neatgriezeniski negatīvas sekas Latvijai.
Par komisijas priekšsēdētāja biedru deputāti ievēlēja Andri Šuvajevu ("Progresīvie" (P)), bet par sekretāru – Jāni Vitenbergu (Nacionālā apvienība (NA)).
Komisijā strādās arī deputāti Skaidrīte Ābrama (P), Inga Bērziņa (JV), Andris Bērziņš (Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS)), Andrejs Ceļapīters (JV), Ilze Indriksone (NA), Krišjānis Kariņš (JV), Dmitrijs Kovaļenko ("Stabilitātei"), Linda Matisone ("Apvienotais saraksts" (AS)), Ramona Petraviča ("Latvija pirmajā vietā"), Viktorija Pleškāne ("Stabilitātei"), Jānis Skrastiņš (JV), Viktors Valainis (ZZS) un Aiva Vīksna (AS).
Komisiju sastāvs noteikts ar Saeimas 23. novembra ārkārtas sēdes lēmumu.
Publisko izdevumu un revīzijas komisijas pamatdarbs ir Valsts kontroles ziņojumu izskatīšana un konstatēto trūkumu novēršanas uzraudzība. Valsts kontroles auditētajām ministrijām un iestādēm ir pienākums komisijai sniegt informāciju par konstatēto trūkumu novēršanas gaitu. Ja institūcijas nav pilnībā novērsušas pārkāpumus, komisija noskaidro iemeslus, uzklausa argumentus un, izvērtējot situāciju, nosaka papildu termiņus trūkumu novēršanai. Komisija pārbauda Saeimas grāmatvedību, izdevumu lietderību un likumību, kā arī parlamenta gada pārskatus.
Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli parlamentā darbojas 16 komisijas.
Saeimas komisijas strādā noteiktā likumdošanas jomā, uzrauga izpildvaras darbību, kā arī veic citus komisiju darba specifikai atbilstošus uzdevumus. Saeimas komisijas sagatavo izskatīšanai lietas, kas tiek apspriestas Saeimas sēdēs. Pamatojoties uz Saeimas lēmumiem, komisijas izskata likumprojektus, priekšlikumus un iesniegumus.
Deputāts vienā un tajā pašā laikā var strādāt ne vairāk kā divās pastāvīgajās komisijās un trīs apakškomisijās. Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli komisijas pirmo sēdi sasauc un līdz komisijas priekšsēdētāja ievēlēšanai vada Saeimas sekretārs. Turpmākās sēdes sasauc un vada komisijas priekšsēdētājs.