Konferencē izvērtēs arī aizvadītā mācību gada pieredzi ierobežojumu apstākļos, tostarp mācīšanos attālināti. Tāpat varēs iedvesmosimies no inovatīvu skolu, skolotāju un skolu vadītāju pieredzes, tostarp ārzemju.
Konference paredzēta visu vecumposmu un mācību priekšmetu izglītības praktiķiem, skolotājiem, skolu vadītājiem un metodiķiem, kā arī rīcībpolitikas veidotājiem.
“Skola2030” projekta ieviešanas atbalsta vadītāja Katrīna Duka-Gulbe Latvijas Radio ieskicēja konferences programmu: “Pirmajā dienā, kas ir šodien, mēs aicinām uz diskusijām. Mums būs sešas diskusijas par dažādām tēmām, kas ietver izglītību un tehnoloģijas. Tā sāksies pulksten 13.00. Galvenie uzsvari būs par to, kam vispār būtu jāpaliek un kam būtu jāmainās mācību pieejā un veidā. Savukārt otrajā dienā aicinām iedvesmoties no ārvalstu runātājiem. Būs Džals Mehta no Hārvardas Universitātes, kurš stāstīs par mācīšanos iedziļināties. Otrs būs Mišels Rezniks no Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta. Tiešsaisti varēs redzēt gan mūsu mājaslapā, gan “Skola2030” “Facebook” kontā.”