Lai arī mūžu nācās pavadīt ratiņkrēslā, Cimdu Jetiņai dzīves skatījums vienmēr bija gaišs, bet savu dzīvi, kā viņa pati raksta savās atziņās – viņa ir ieadījusi cimdos. Kā viņa pati rakstīja: ja tu esi cilvēks, tad taču tev ir galva, ja tev ir galva, tad var kaut ko izdomāt, bēdīgāk ir tad, ja tev ir galva, kas nedomā.
Māksliniece Ērika Māldere, kura kopā ar dzīves biedru dizaineru Aigaru Lenkeviču ir iekārtojuši šo Jetes istabu, stāsta, ka tās pamatiecere ir rosināt cilvēkus padomāt, te esot. "Mēs esam tā iecerējuši, ka te var atnākt vienatnē, viens krēsls te ir tikai, pasēdēt, palasīt Elīnas Apsītes grāmatu, apskatīties visus eksponātus, padomāt, un šis ir tāds personiskās izaugsmes centrs," stāsta māksliniece.
Cimdu Jetes istabā gan lasāmas viņas atziņas, gan skatāma neliela daļa no paveiktā, un to simboliski ataino arī istabas zvaigžņotās debesis. Simboliski tur ir viņas uzadītie cimdi, viņa savā dzīvē ir ap 3000 pārus uzadījusi.
Cimdu Jetes istabas izveidotāji vēlas šo ekspozīciju papildināt, tāpēc ļoti gaida Jetes adītos cimdus, kuri kā viņas dāvana ir aizceļojuši pie ļoti daudziem. Lai saglabātu cimdu adīšanas tradīciju un Jetes Užānes piemiņu, Dzērbenē nu jau vairākus pavasarus ap Jetes dienu ir cimdu adītāju konkurss un svin Cimdu svētkus.