Jūlijs - augusts, 2024Jūl - Aug 26 Pt 27 Se 28 Sv 29 Pr 30 Ot 31 Tr 1 Ct 2 Pt 3 Se 4 Sv 5 Pr 6 Ot 7 Tr 8 Ct 9 Pt 10 Se 11 Sv
Regbijs 7 Regbijs 7
Regbijs. Finālspēles vīriešiem 20:00 - 21:10
Saulaino pludmaļu un regbija lielvalsts Fidži: ko mēs zinām par šo valsti?
Latvijas Radio raidījums “Diplomātiskās pusdienas” šoreiz aizved ciemos uz Klusā okeāna salu valsti Fidži, kas nesen Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnīja tieši tādu pašu medaļu komplektu kā Latvija: zeltu un bronzu. Protams, ka tas bija Fidži nacionālajā sporta veidā regbijā, kur vīrieši tika pie zelta, bet sievietes – pie bronzas.
Māris Rīmenis: Svētki pēc 25 gadiem un cerības nākotnē
Latvijas sieviešu tenisa panākums un iekļūšana Federācijas kausa (Fed Cup) Pasaules grupā ir milzīgs panākums tik mazai valstij. Vēl jo vairāk tāpēc, ka izšķirošajā "play-off" mačā Latvija spēja izbraukumā uzvarēt vareno Krieviju, daudzkārtējo Federācijas kausa ieguvēju, un pēc 21 gada pārtraukuma aizsūtīt Krieviju uz Eiropas/Āfrikas pirmo grupu. Latvija nu ir pasaules labāko 16 komandu skaitā.
Latvijas čempionātā regbijā-7 pēc divām kārtām iestājas divvadība

Pēc nedēļas nogalē Upesciemā aizvadītās Latvijas čempionāta regbijā -7 otrās kārtas turnīrā vienādu punktu skaitu kopvērtējumā iekrāja "Stats/Ķekava'' un ''Baltic XL'' vienības, tādēļ valsts čempioni kļūs zināmi tikai trešā posma noslēgumā. Otrajā posmā uzvarēja ''Stats/Ķekava'', panākot pirmā posma labāko komandu ''Baltic XL/Livonia".

Latvijas regbisti uzsāk apmaiņas programmu ar Lielbritāniju

Latvijas Regbija federācija uzsākusi spēlētāju apmaiņas projektu ar Lielbritāniju. Projekta ietvaros Latvijas regbistiem tiks palīdzēts meklēt klubus Apvienotajā Karalistē, savukārt Anglijas puse meklētu ārvalstu regbistus ar latviešu saknēm un palīdzētu tiem iekļauties Latvijas valstsvienībā.

Austrālijas regbija-7 dāmu izlase kļūst par pirmo olimpisko čempioni

Pirmdien olimpiskās medaļas tika dalītas regbijā-7 sievietēm. Ļoti skatāmā spēlē par olimpiskajām čempionēm tika kronēta Austrālija, kas finālā uzveica Jaunzēlandi. Pie bronzas medaļām tika Kanādas izlase, kas bezierunu cīņā uzvarēja Lielbritāniju.

Latvijas regbija-7 dāmu izlase izcīna uzvaru Eiropas čempionāta «Conference 1» divīzijas turnīrā

Svētdien Latvijas sieviešu izlase regbijā-7 uzvarēja Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā notiekošajā Eiropas čempionāta ''Conference 1'' divīzijas turnīrā un pēc vairākiem nesekmīgiem mēģinājumiem atgriezties nodrošināja vietu līmeni augstākajā ''Trophy'' divīzijā nākamajā gadā, informē Latvijas Regbija federācijas preses sekretārs Valters Nikans.

«Livonia» ceturto gadu pēc kārtas uzvar Latvijas čempionātā regbijā-7

Latvijas čempionātā regbijā-7 ceturto gadu pēc kārtas uzvarēja RFC ''Livonia'' pirmā komanda, kas šogad startēja ar nosaukumu ''Baltic XL/Livonia'', informēja turnīra rīkotāji. Noslēdzošā trešā posma finālā ''Baltic XL/Livonia'' sestdien Upesciemā ar 29:14 uzvarēja pēdējo septiņu gadu sīvākos konkurentus – regbija klubu ''Miesnieki'' ar komandu ''STATS serviss''.

Latvijas čempionātā regbijā 7 līderi noskaidrosies vien trešajā posmā

Latvijas čempionātā regbijā 7 sestdien aizvadītajā otrajā posmā, kas risinājās Upesciemā, līdz finālam nokļuva divas komandas, kas jau iepriekš bija minētas kā favorītītes – “Baltic XL/Livonia” un “Halipapa” (“Ovāls”), informē Latvijas Regbija federācijas preses sekretārs Valters Nikans.

«Livonia» septītajā vietā Eiropas Čempionu kausa izcīņā regbijā 7

Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notiekošajā Eiropas Čempionu kausa izcīņā regbijā 7 Latvijas čempionvienība “Livonia” svētdien izcīnīja septīto vietu 11 valstu un 12 komandu konferencē, lsm.lv informēja Latvijas Regbija federācijas preses sekretārs Valters Nikans.

Latvijas čempioni regbijā-7 apņēmības pilni gūt panākumus Eiropas kausa izcīņā

Pēdējos trīs gadus Latvijas čempionātā regbijā-7 uzvaras izcīnījusī "Livonia" nedēļas nogalē Sanktpēterburgā Anglijas trenera Krisa Čadlija vadībā gatavojas cīnīties par augstiem panākumiem Eiropas čempionu kausa izcīņā. "Livonia" prezidents Vigo Valdavs trešdien medijiem pauda pārliecību, ka komanda uz Krieviju brauc cīnīties par uzvarām.

«STATS serviss» nosargā Latvijas kausu regbijā-7

''Miesnieku'' komanda ''STATS serviss'' trešdien otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas kausa ieguvēju regbijā-7, finālmačā ar 31:26 uzvarot komandu ''Halipapa'', kurā lielākoties bija ''Ovāla'' spēlētāji, informēja Latvijas Regbija federācija.