«Canucks» ar Šilovu un Bļugeru uz ledus neizmanto pirmo iespēju tikt NHL konferences pusfinālā

Vankūveras "Canucks" ar Artūru Šilovu vārtos un uzbrucēju Teodoru Bļugeru laukumā otrdien mājās ar 1:2 piekāpās Nešvilas "Predators" un neizmantoja pirmo iespēju sasniegt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences pusfinālu. Sērijā līdz četrām uzvarām "Canucks" saglabāja vadību 3:2.

Šilovs karjerā otrajā Stenlija kausa spēlē atvairīja 20 no 22 metieniem, abas ripas ielaižot pēdējā trešdaļā. Savukārt Bļugers spēlēja 14 minūtes (13:51), vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, kā arī iekrāja neitrālu lietderības rādītāju.

Vankūveras komandā vienīgos vārtus guva Ņikita Zadorovs, pēdējā trešdaļā izvirzot laukuma saimniekus vadībā. Tomēr vēl līdz trešdaļas vidum Romans Josi vairākumā panāca "Predators" neizšķirtu, bet uzvaras vārtus septiņas minūtes pirms spēles beigām guva Aleksandrs Karjē.