Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Aizvadītās nedēļās kultūras interneta komentāru apskatā galvenā loma ir teātrim. Gan "Spēlmaņu nakts", gan "Baltais helikopters" bija daudz apspriesti. "Kultūrdevas" interneta apskats #11.
Laiks noskaidrot, par kādiem kultūras notikumiem latvieši aizvadītajā nedēļā runājuši internetā! "Kultūrdevas" interneta apskats #6
Par ko aizvadītajā nedēļā runājuši internetā? Savu izlasi piedāvā jaunā Latvijas Televīzijas raidījuma "Kultūrdeva" seja Aleksis Vilciņš.
Par ko aizvadītajā nedēļā runājuši internetā? Savu izlasi piedāvā jaunā Latvijas Televīzijas raidījuma "Kultūrdeva" seja Aleksis Vilciņš.
Mums ir laiks noskaidrot, par ko aizvadītajā nedēļā runājuši internetā! Par kultūru. Latviski. Savu izlasi piedāvā jaunā Latvijas Televīzijas raidījuma "Kultūrdeva" seja Aleksis Vilciņš.
Kā jau bija sagaidāms, tviteris šonedēļ vēl turpināja viļņoties par Pāvilostas novada stāvkrastā izsviesto vai jūrā tā arī nekad vēl neiesviesto kuģi, kas pēc skata vairāk atgādina tipisku vasarnīcu. Taču mēs jau esam pieraduši, ka tipiskas lietas var radīt netipiskas sekas. Piemēram, kad baznīca diktē kuslo politiķu dienaskārtību.
No tādiem puslīdz valstiski izskanējušākiem notikumiem šo tviternedēļu sildīt sāka politiķes Tatjanas Ždanokas paziņojums, ka viņa noliks savas vieglās dienas Eiropas Parlamentā un rudenī nāks beidzot ieviest kārtību pašmāju parlamentā, kā arī Rīgas domes puslēmums Āgenskalna tirgus atdzimšanu uzticēt privātam investoram trīsdesmit gadu nomā. Bet īstais tviterkarstums sākās otrdienas rītā.
Visu neveiksmju iemesls ir raganas. Tā izpīpējusi Latvijas hokeja komanda Rīgas "Dinamo", aizliedzot pazīstamajam līdzjutējam Jurčikam Raganai apmeklēt tās spēles. Rīgas "Dinamo" uzskata, ka šis tēls raganas maskā vienībai nesot neveiksmi.
Grūti izmērīt, kuras vētras aizvadāmajā gadā visvairāk plosījušas mūsu tviterpasauli, bet diezgan droši, ka līdzīgi kā dzīvē arī vīterotāji visbiežāk tērzējuši par laikapstākļiem un gadalaikiem. Katram taču jāpalielās ar pirmo sniegu, pirmo pieneni vai pirmo beku. Bet tviteris atšķirībā no citiem sociālajiem tīkliem nav tikai vietne, kurā dižoties pozitīvā gaismā. Bieži vien sanāk arī plēšanās un gaušanās. Piemēram, par mūžam nebeidzamo Rīgas centra Baronielu.