Dānijas spēlētājs uzvar virtuālajā Pasaules kausa izcīņā

Starptautiskās futbola federāciju asociācijas (FIFA) oficiālajā Interaktīvajā Pasaules kausa izcīņā ceturtdien Riodežaneiro uzvarēja Dānijas jaunietis, kurš datorspēles turnīra finālā ar 3:1 pieveica Anglijas spēlētāju, vēstīja vietējie mediji. Turnīra priekšsacīkstēs startēja gandrīz divi miljoni dalībnieku.

Ar Francijas un Vācijas futbolistu cīņu sāksies Pasaules kausa ceturtdaļfināli

No astoņiem atlikušajiem pretendentiem uz Pasaules kausu pirmie ceturtdaļfināla cīņu piektdien Riodežaneiro plkst. 19 pēc Latvijas laika aizvadīs Francijas un Vācijas futbolisti, bet plkst. 23 Forlalezā laukumā dosies mājinieki brazīlieši un Kostarikas izlase. Visas spēles tiešraidē rādīs LTV7 televīzijā.

Kapello saglabās Krievijas futbola izlases galvenā trenera amatu

Itālijas speciālists Fabio Kapello saglabās Krievijas futbola valstsvienības galvenā trenera amatu, lai gan viņa vadītā komanda Pasaules kausa finālturnīrā neguva nevienu uzvaru un netika tālāk par grupu kārtu. Atbalstu Kapello palikšanai amatā pauda gan Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko, gan Krievijas Futbola federācijas vadītājs Nikolajs Tolstihs.

FIFA satraucas par piedzērušos līdzjutēju skaitu Pasaules kausa spēlēs

Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) ģenerālsekretārs Žeroms Valke otrdien pauda satraukumu par lielo skaitu piedzērušos līdzjutēju Pasaules kausa izcīņas spēlēs Brazīlijā, vēstīja vietējie mediji. Pasaules kausa izcīņā līdz 13. jūlijam vēl atlicis aizvadīt astoņas spēles.

Rezultatīvā papildlaikā beļģi pārspēj ASV izlasi un spēlēs ceturtdaļfinālā

Beļģijas futbolisti pēc bezvārtu pamatlaika otrdien ar 2:1 Salvadorā pagarinājumā uzvarēja ASV izlasi un pēdējie nodrošināja dalību Pasaules kausa ceturtdaļfinālā, informēja organizatori. Cīņā par vietu pusfinālā beļģu pretinieki būs argentīnieši, kas iepriekš otrdien ar 1:0 papildlaikā nodrošināja uzvaru pār Šveices valstsvienību.

Pagarinājuma beigās gūti vārti ieved Argentīnu ceturtdaļfinālā

Papildlaikā beigās iesisti vārti Argentīnas izlasei otrdien Sanpaulu nodrošināja uzvaru 1:0 pār šveiciešiem un dalību Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, informēja rīkotāji. Pēdējā astotdaļfināla spēlē vēlāk otrdien Beļģija un ASV noteiks komandu, kas nākamajā kārtā tiksies ar argentīniešiem.