Arturs Vaiders: Futbola sambas pirmie pārsteigumi un likumsakarības

Brazīlija to bija pelnījusi. Par sagatavošanas laika grūtībām. Par streikiem un protestiem, kas arī tagad nerimstas. Par šausmu nostāstiem, kas sagaida futbola fanus no visas pasaules. Tas viss paliek kā sīka pumpa uz Dieva vaiga, kad sākas Futbols.

Kostarika uzvar iepriekšējā Pasaules kausa pusfinālisti Urugvaju

Pasaules kausa izcīņas vājākajām komandām pieskaitītā Kostarika sestdien pirmajā spēlē grupas kārtā guva trīs vārtus otrajā puslaikā un ar 3:1 Fortalezā pārspēja Urugvaju, kas iepriekšējā finālturnīrā spēlēja pusfinālā, liecina organizatoru informācija. Dienas otrajā spēlē D grupā Manausā laukumā dosies Anglijas un Itālijas valstsvienības.

Asprātīgo parakstu konkurss «Greizais futbols»

Pasaules kausa izcīņas laikā lsm.lv ik dienu izvietos vairākas kuriozas fotogrāfijas no LTV7 raidītajām kārtējām spēlēm un aicina konkursa dalībniekus tvītot tām asprātīgus parakstus. Ik dienu par uzvarētāju atzītā viena paraksta autors saņems balvu - LTV Tautas sporta krekliņu.

Katram attēlam norādīts atsevišķs tēmturis (haštags), kas tvītojot jāpievieno fotogrāfijas parakstam. Katras kārtas konkurss ilgs 24 stundas no plkst. 11.00. Reģistrētie lsm.lv lietotāji parakstus var publicēt komentāru sadaļā, norādot attiecīgo tēmturi. Uzvarētāju ik dienu nosaka žūrija, kurā iekļauti lsm.lv un LTV7 Sporta redakcijas pārstāvji.

Šajā sadaļā varat apskatīt jau aizvadītajās konkursa kārtās publicētos attēlus.

Čīle ar trīs vārtu uzvaru pār Austrāliju sāk Pasaules kausa izcīņu

Gatavību pretendēt uz augstiem mērķiem Pasaules kausa izcīņā piektdien apliecināja Čīles futbolisti, kas ar 3:1 uzvarēja austrāliešus, taču par uzvaru Kujabā aizvadītajā spēlē varēja būt droši tikai cīņas izskaņā, informēja organizatori. Čīles izlase panāca B grupas līderi Nīderlandi, kas iepriekš ar 5:1 pārspēja Pasaules kausa īpašniekus spāņus.

Lidojošie holandieši iesit piecus vārtus un saplosa Pasaules kausa īpašnieci Spāniju

Divu augsta līmeņa komandu spēlē iedvesmotā Nīderlandes izlase piektdien Pasaules kausa izcīņu sāka ar graujošu uzvaru 5:1 pār trofejas pašreizējo īpašnieci Spāniju, liecina rīkotāju informācija. Turnīrā līdz šim skaistākos vārtus guva Robins van Persijs, kurš pirmā puslaika beigās lidojumā panāca neizšķirtu, bet vēl četras reizes bumba Ikera Kasiljasa sargātajos vārtos nonāca pēc pārtraukuma.

Lietus un tiesnesis nenogremdē Meksiku spēlē pret Kamerūnas izlasi

Nepārtrauktā spēcīgā lietū piektdien Natalā aizvadītajā Pasaules kausa izcīņas grupas spēlē Meksikas izlase ar 1:0 uzvarēja Kamerūnas futbolistus, liecina organizatoru informācija. Pirmajā puslaikā tiesnesis neieskaitīja Meksikai divus vārtu guvumus, tomēr uzvarai pietika ar Oribes Peraltas precīzo sitienu 61. minūtē.